TAG: pokaż swoją prawdziwą kobiecą naturę :)

Czego o mnie nie wiecie? Pewnie sporo jeszcze :) Jestem totalnie zakręcona na punkcie rąk i paznokci. Dbam o nie i pieęgnuję i przyznam szcz...

Czego o mnie nie wiecie? Pewnie sporo jeszcze :) Jestem totalnie zakręcona na punkcie rąk i paznokci. Dbam o nie i pieęgnuję i przyznam szczerze, że nie lubię swoich dłoni 'au naturel' :) Zawsze mam pomalowane paznokcie - manicure wykonuję zazwyczaj 2 x w tygodniu. 
Do tej notki troszkę natchnęła mnie maxineczka, która napisała ostatnio na swoim profilu, że jest uzależniona od lakierów. Myślę, że z większością z nas jest tak po trochu :) 
Chciałam pokazać Wam moją kolekcję z wyrównieniem tak naprawdę 4 lakierów, których namiętnie żywam od dłuższego czasu. I tu pokażę swoją próżność, moja kolekcja to ponad 100 sztuk tak na oko ;), korzystam z 5, ha!


A jak jest u Was, Kochane?


Zapraszam do zabawy Wszystkie blogerki, którym spodobał się tag :) - piszcie i podawajcie dalej :)


miłęgo dnia. wciąż czekam na słońce :)

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

 1. Jeśli chodzi o paznokcie i dłonie to jestem leniwcem, mam aktualnie odżywkę w mlecznym kolorze na paznokciach i tak to u mnie się trzyma puki nie zacznie odpadać, potem zmywam i znów nakładam. Także nic specjalnego ;p
  Fajny blog, będę zaglądać czasem :)
  Zapraszam do siebie:
  www.abc-un.blogspot.com :))

  OdpowiedzUsuń
 2. mi też ciężko się oprzeć lakierom :D a wiadomo, mam tylko parę ulubionych :D

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog