Wysokie loty | Rimmel Sky High

Zakupiony na promo w Rossie rozkochał mnie w sobie. Po pierwsze kolor (żadne ze zdjęć nie oddaje jego uroku w 100%), po drugie trwałość. Po ...

Zakupiony na promo w Rossie rozkochał mnie w sobie. Po pierwsze kolor (żadne ze zdjęć nie oddaje jego uroku w 100%), po drugie trwałość. Po trzecie cena :)

Rimmel | Sky High

Zauroczył mnie produkt, bo z obietnic (wysycha w 60 sekund) dawno już wyrosłam. Ładnie się rozprowadza, choć ma gęstą konsystencję. Spokojnie wystarczy 1 warstwa grubiej położona, ja jednak preferuję 2 cieńsze. Lakier wysycha około 20 minut, choć trudno mi to określić, bo po każdej warstwie odczekuję dłuższą chwilę.

Jeśli chodzi o trwałość dał mi 6 dni wytchnienia od mani :) A to w życiu zalatanej mamy z dwójką dzieci jest naprawdę wielki dar. 

Ale nie ma to tamto - minus jakiś musi być. Któraś z Was pisała mi o tym, że zażółca płytkę i niestety mimo lakieru bazowego lekko zażółcił, za co jestem nieco na niego zła. Zwalam to jednak na kolor. Biorąc pod uwagę plusy vs. minusy wyszedł z tego obronną ręką :) Sami zobaczcie!


Baza od essence (matowa), na koniec mani wykończyłam topem od catrice (całkiem fajny produkt, ale za wcześnie jeszcze na opinie).


Cena: 7 zł w promo 

ETYKIETY:

Zobacz także:

9 komentarze

 1. ładny kolorek :) dużo dobrego słyszałam o tych lakierach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam lakiery z tej serii, ten niebieski kusi mnie od dawna i znając mnie niedługo będę go miała :D

  OdpowiedzUsuń
 3. u;/ nie lubię jak lakier przebarwia płytkę;/

  OdpowiedzUsuń
 4. wyjątkowo tej serii nie lubię, ta nowa jest za to fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny kolor :)
  Ja mam z tej serii zielony, ale ta gęsta konsystencja mnie wkurza

  OdpowiedzUsuń
 6. W pierwszej chwili myślałam, że to Blue eyed girl, ale po chwili zauważyłam, że jest dużo jaśniejszy :)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog