EcoTools | Fresh & Flawless Complexion Brush Set

Zestaw, któremu nie mogłam się oprzeć [klik] . Komplet pędzli Fresh & Flawless Complexion przyciagnął mnie przede wszystkim designem. To...

Zestaw, któremu nie mogłam się oprzeć [klik]. Komplet pędzli Fresh & Flawless Complexion przyciagnął mnie przede wszystkim designem. To mój pierwszy zestaw z EcoTools. Przyznacie, że uroczy. Czy praktyczny?


W praktycznym pudełeczku znajdziemy pięć sztuk podróżnych (krótkich) pędzli EcoTools. Pudełko jest sztywne (wykonane z tektury i idealne do transportu).Pędzle są wyjątkowo wykończone.
Mają miękkie włosie, którego nie gubią. Używa się ich bardzo komforotowo. Ja najczęsciej sięgam po dwa największe pędzle. Świetne na wyjazdy. Napewno skuszę się na pełnowymiarowe pędzle EcoTools, jak tylko je dorwę! Pierwszy będzie ten do pudru.

Koszt to ok. $15

Jakie pędzle EcoTools możecie mi polecić?

ETYKIETY:

Zobacz także:

13 komentarze

 1. ten secik bym chciała :) pełnowymiarowy do pudru koniecznie! do różu też mam ale odradzam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny zestaw, sama się nad nim zastanawiałam ale już w tym momencie mam wystarczającą ilość pędzli:) A z Eco tools mam pędzel do różu i bronzera - oba zachowują się świetnie, nie gubią włosia itd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Praktyczny starter., fajny na prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam podstawowy zestaw tych pędzli razem z etui i je uwielbiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam EcoTools do oczu (pojedynczy i zestaw małych pędzelków) oraz do pudru i różu - wszystkie radzą sobie nieźle, ale pędzlami, bez których nie wyobrażam sobie malowania stały się pędzelki Sunshade Minerals :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mają naprawdę ciekawą "oprawę graficzną" , piękne, niespotykane. :]

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog