Poznaj i WYGRAJ kosmetyki ekologicznej marki Balanced Guru.

Marka Balanced Guru, którą dziś Wam zaprezentuję powstała nie z chęci zarabiania kasy, ale poszły za tym ambitniejsze argumenty. Jakie? B...

Marka Balanced Guru, którą dziś Wam zaprezentuję powstała nie z chęci zarabiania kasy, ale poszły za tym ambitniejsze argumenty. Jakie? Bunt dla wszechogarniającego nas biznesu kosmetycznego, w którym idzie się na łatwiznę, wypuszcza więc na rynek wątpliwej jakości kosmetyki, testuje się je na zwierzętach i nie dba o środowisko.
Poznajcie Balanced Guru, amerykańską markę, która wykorzystuje w swoich kosmetykach certyfikowane naturalne ingrediencje. Ich opakowania są wykonane 100% z recyclingu. Papierowe opakowania, materiały marketingowe są wykonane w 100% z makulatury i surowców wtórnych, a etykiety w 100% biodegradowalne, wolne od szkodliwych substancji chemicznych i toksyn. Można? Można! 

Bardzo cieszę, że poznałam tą markę, bo jest warta uwagi. Zapachy i konsystencje, w których zakocha się zapewne każda osoba, która weźmie je do ręki. Już same opakowania i oprawa graficzna robi przyjemne wrażenie i chce się ich wypróbować.

W swojej ofercie mają kosmetyki do ciała, włosów i twarzy. Piękne aromaty i cudowni ludzie, którzy wierzą w drugiego człowieka. Udzielają się charytatywnie i dbają o środowisko. 


W najbliższym czasie poznacie je bliżej, gdyż testuję namiętnie. Dziś jednak zapraszam Was na konkurs z Balanced Guru. 3 pełnowartościowe produkty marki uszczęśliwią którąś z Was.
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest www.subiektywnablog.pl
3. Czas trwania zabawy od dnia 22 października 2015 r. do dnia 31 października 2015 r. do godz. 23.59.
4. Nagrodą jest widoczny na zdjęciu zestaw trzech pełnowymiarowych kosmetyków Balanced Guru.
5. Wygrywa jedna osoba.
6. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu max. 7 dni od zakończenia konkursu i pojawią się na blogu SubiektywnaBlog oraz na profilu na facebooku,
7. Wysyłka odbywa się na terenie Polski
8. Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
- być publicznym obserwatorem bloga SubiektywnaBlog
- być osobą pełnoletnią
9. Biorąc udział w rozdaniu zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych (dotyczy danych do wysyłki).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
11. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij poniższy formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe:
Jak często wybierasz kosmetyki ekologiczne i organiczne? Uzasadnij krótko odpowiedź.
12. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę jedną, która będzie najciekawsza.

POWODZENIA!ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Wysłałam zgłoszenie jednak nie zdążyłam zapisać e-mailu więc dopisuję tutaj: drogadoperfekcyjnychwlosow@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Szalejesz z tymi konkursami! powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mi się przewidziało czy byłaś na Meet Beauty? :) Jeżeli tak, to widziałam Cię przez chwilę, ale później już nie mogłam wypatrzyć.. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masło do ciała hug me? To może być jesienny hit :) Marka i jej filozofia jest naprawdę ciekawa, przyjemnych testów i czekam na Twoje szersze zdanie :)
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog