ARTDECO | Brązer Sun Blusher. Idealny wakacyjny kosmetyk.

Bardzo lubię produkty brązujące. Codziennie używam ich do konturowania swojej okrągłej buzi. Od dawna nie wyobrażam sobie makijażu bez te...

Bardzo lubię produkty brązujące. Codziennie używam ich do konturowania swojej okrągłej buzi. Od dawna nie wyobrażam sobie makijażu bez tego kosmetyku. Powiem więcej, jak mam mało czasu, zdradzam ukochany róż na rzecz brązera. Życie.

Sun Blusher od ARTDECO to kosmetyk wielofunkcyjny, który możecie spokojnie zapakować jako jedyny produkt kolorowy i zabrać go na wakacje. Spełnia on bowiem rolę zarówno różu, brązera i rozświetlacza. Nadaje się idealnie do opalania twarzy lub wyrównania opalenizny. Nie da się produktów nałożyć oddzielnie. Próbowałam kilkakrotnie nałożyć je zgodnie ze sztuką, czyli brązer, róż i rozświetlacz oddzielnie. To co robię ja, mieszam wszystkie 3 kolory ze sobą i aplikuję na twarz. 
Kosmetyk dobrze się nakłada i ładnie rozciera. Efekt można stopniować. Rozświetlacz jest niezwykle delikatny, nie ma dużych drobin, jest drobno zmielony, więc bezpiecznie możemy go zmieszać z dwoma pozostałymi kolorami. To, czym produkt bardzo mnie zaskoczył to trwałość. Świetnie sprawdzał się w upalne dni, niezwykle długo się trzymał i nie ścierał. 

Sun Blasher to wprawdzie limitowana edycja ARTDECO. Kosmetyk jest jednak jeszcze dostępny na douglas.pl

ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog