Elie Saab Girl of Now

Ostatnie zapachy Elie Saab zachwycały mnie kolejno, jeden po drugim odkrywały przede mną nową historię. Każdy z nich piękny i niebanalny....

Ostatnie zapachy Elie Saab zachwycały mnie kolejno, jeden po drugim odkrywały przede mną nową historię. Każdy z nich piękny i niebanalny. Na rynek wchodzi właśnie coś nowego. Woda perfumowana GIRL OF NOW jest pierwszym zapachem z nowej linii marki Elie Saab.


Zapach nieskomplikowany spodoba się napewno wielbicielkom słodkich zapachów. Nuty orientalne i kwiatowe z dodatkiem słodkich, rosnących na słońcu owoców. Jaka jest Girl of Now? To spontaniczna i radosna dziewczyna z dużego miasta. Jej styl, barwny i niebanalny z nutą nonszalancji zwraca na siebie uwagę. Aktywna i otwarta, dla której nowa propozycja Elie Saab ma być jedynie dodatkiem. Zapach nie gra tu pierwszych skrzypiec, jedynie dopełnia wizerunku. Ciepły słoneczny z dużą dozą słodkości.

W owocowej nucie głowy dominują gruszka i mandarynka z domieszką prażonych pistacji. W sercu zapachu tętnią akordy kwiatu pomarańczy z dodatkiem delikatnych nut jaśminu i magnolii, które zostały wzbogacone gorzką esencją migdałową. W bazie kompozycję wzmacniają paczuli i fasola tonka z subtelnymi akcentami mleka migdałowego i kaszmeranu. Bardzo trwały i niezwykle słodki.
Przepiękny flakon, przy szyjce zdobiony pastelowo-błękitnymi aplikacjami, charakterystycznymi dla wieczorowych kreacji Elie Saab, zwieńczony perfekcyjnie zharmonizowaną złotą nakrętką z monogramem.

ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog