Chloe Absolu de Parfum

Absolu de Parfum to wersja limitowana ikony - perfum Chloe. Powstał aby uczcić 10 lecie powstania pierwszej buteleczki klasycznej wersj...

Absolu de Parfum to wersja limitowana ikony - perfum Chloe. Powstał aby uczcić 10 lecie powstania pierwszej buteleczki klasycznej wersji.

Nowy zapach stworzony został przez znanego ‚nosa’ Michela Almairaca, kreatora nowego zapachu. W mojej opinii klasyk został przez niego lekko zmodyfikowany bez krzywdy dla obu wersji. Esencja elegancji i świeżości oddaje naturę Chloé - spontanicznej, wyrafinowanej, swobodnej i naturalnej kobiety.
Główne skrzypce gra oczywiście róża, wersja z grasse jest bardzo szykowna, układa się blisko mnie, jest więc wyczuwalna, ale nie jest to nachalna nuta. Nie męczy. Wanilia, za którą jednak nie przepadam jest w przypadku Absolu de Parfum w bardzo bezpiecznej odległości, dzięki czemu jedynie subtelnie ociepla tę kompozycję, nie wysuwa się na prowadzenie.
Określiłabym go jako wersję bezpieczną. Może dla wiernych fanek wersja Absolu nie będzie niczym zaskakującym, ale wierzę, że wiele z was zachwyci. Mnie zachwycił swoją subtelnością.

ETYKIETY:

Zobacz także:

13 komentarze

 1. Kompletnie nie znam zapachu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chloe lubie wiec i ta powinna przypasc mi do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chloe jakoś nigdy mi nie podchodziło choć najnowszej odsłony jeszcze nie znam. Mój gust zapachowy przez lata trochę się zmieniał, więc kto wie... Super zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. klasyk zawsze pozostanie klasykiem. Z wiekiem dojrzewamy do zapachów. Ja tak miałam z chanel. Chanel Chance stało 2 lata na półce :) ale się nie zmarnowało ;)

   Usuń
 4. Chloe lubię bardzo, bardzo, więc ten z chęcią poznam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapach Chloe bardzo mnie ciekawi <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny flakon, pasuje do Ciebie ^^

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog