Chloe Nomade

Kim jest kobieta Chloe? Elegancka i wolna. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe i inne. Jej spojrzenie kieruje ...

Kim jest kobieta Chloe? Elegancka i wolna. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe i inne. Jej spojrzenie kieruje się na nieznane horyzonty, jej energia popycha ją ku nowym ludziom…

Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i niezmiennie naturalną elegancję. Pewna siebie i inspirująca, rozkwita dzięki zdobywanym doświadczeniom i wielu spotkaniom dobitnie zaznaczając, kim jest, nie narzuca się innym. Uosabia otwartość oraz więź z innymi, która zaciera granice. Pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje, w każdym miejscu, do którego podróżuje. Zapach zgodny z jej wizerunkiem… Wieczny wędrowiec, tak jak ona.
Gaby Aghion – założycielka marki Chloé, mawiała: „Moje kolory wywodzą się z Egiptu”. Nomade przywołuje skojarzenie z wizją ucieczki. Perfumy odzwierciedlają ducha swobodnej elegancji, pewności siebie połączonej z wolnością, która definiuje charakter Chloé. Nowy zapach wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki. Kreśli zarysy kobiety, której przeznaczenie każe wyruszać w nieskończoną podróż. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej. 

Połączenie łagodności i siły – fasetki tej intensywnej, kwiatowo-szyprowej kompozycji powiewają niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Naturalne składniki połączone zostały przez Quentina Bischa. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie ucieczki, do którego inspirują.

ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Chloe bardzo mnie inspiruje, podoba mi się każdy produkt wychodzący od tej marki. Miałam próbkę tych perfum. Bardzo mi się spodobały, ich intensywność i trwałość robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie również bardzo przypadły do gustu :) mają charakter ;)

   Usuń
 2. Mysle ze powitam ja u siebie jesienia :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dobry wybór. Dla mnie to także zapach na chłodne dni :)

   Usuń
 3. A ja pochwalę za piękny trochę surowy klimat na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog