BVLGARI MAN WOOD ESSENCE

Uchwyciwszy energię natury dla miejskiego mężczyzny, zawsze zestrojonego ze swoim środowiskiem, Bvlgari przedstawia nowy zapach, wodę pe...

Uchwyciwszy energię natury dla miejskiego mężczyzny, zawsze zestrojonego ze swoim środowiskiem, Bvlgari przedstawia nowy zapach, wodę perfumowaną Bvlgari Man Wood Essence. Bvlgari Man Wood Essence łączy intensywne drzewne nuty z olśniewającymi akcentami cytrusowymi, tworząc ożywcze dopełnienie kolekcji Bvlgari Man.

“Wszyscy pragniemy tego samego. Chcemy dynamicznej witalności miasta ale też życiowej siły natury.” 

Alberto Morillas, Mistrz Perfumiarstwa

Najnowszy zapach jest powrotem do korzeni, do ziemi i natury, która zainspirowała twórców Wooden Essence. Od “leczniczej terapii leśnej” po ukształtowaną nowoczesną architekturę, autorzy nowej kompozycji reagują na potrzeby zapracowanych dziś społeczności, które bardziej niż kiedykolwiek potrzebują symbiozy natury i miasta. W tych nowych, zielonych przestrzeniach miejskich, nowoczesny mężczyzna odłącza się od nie kończących się żądań miasta, do momentu, aż odświeży umysł, i będzie gotowy, by znów dołączyć do pędzącego rytmu swojego życia. 

Zainspirowane tym zjawiskiem Bvlgari zabutelkowało energię natury w dynamicznym, nowym zapachu, Bvlgari Man Wood Essence, o wyjątkowej, olfaktywnej sygnaturze autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillas’a. Ten urzekający zapach gładko łączy trzy mocne drzewa, by szykowny mieszczanin mógł uwolnić siłę natury jednym przyciśnięciem. Najnowsza, zielona przestrzeń, w której zmysły odżywają a skupienie resetuje się. Eau de Parfum.

#CITIZENOFNATURE*

Jako obywatele świata, jesteśmy pierwszymi i zarazem czołowymi obywatelami natury: źródła wszelkiego życia. Budząca podziw, inspirująca siła natury to serce Bvlgari Man Wood Essence, symbolizuje ją w zapachu drzewna intensywność. Reprezentując zarazem dynamizm miasta, Eau de Parfum udowadnia, że idealna harmonia natury i miasta jest możliwa i z natury konieczna. Kiedy mężczyzna powraca do natury, przywraca swą więź z nią, odzyskuje wewnętrzną siłę, i, teraz jest gotów jest zapanować nad swoim miejskim środowiskiem. Pamięta, że jest obywatelem natury: #citizenofnature. 

DRZEWO:

ŹRÓDŁO MOCY BVLGARI MAN WOOD ESSENCE

Symbiozę miasta z naturą doskonale oddają drzewa – naturalne drapacze chmur. Całkiem jak najwyższe budynki, igrają z wyobraźnią i inspirują zachwyt. Dla wyrafinowanego mieszczanina ten emblemat bezmiaru i trwałej pozycji – jest jak latarnia. Drzewo, nieważne jakich szczytów dosięga, wiernie powraca do swych korzeni. Dla drzewa, energia natury jest jego energią— jest jak bliźniacze bicie serca— i potrzebuje czuć je w niedalekiej odległości. 

NEO-DRZEWNA SYGNATURA

Bvlgari Man Wood Essence to śmiały wyczyn w świecie perfum. “Wspaniałe drzewo nasyca ten zapach bardzo silną energią,” mówi Mistrz Perfumiarstwa Alberto Morillas. Aby ukierunkować cudowną energię drzewa, Morillas wybrał mocne, drzewne nuty: cyprys, wetywerię i drzewo cedrowe. “Sama nazwa Bvlgari Man Wood Essence zainspirowała mnie do połączenia tych intensywnych z natury nut drzewnych” wyjaśnia. W efekcie Eau de Parfum jest równie śmiała 
i oryginalna jak mężczyzna, który ją nosi. 

Mistrzowsko zblendowana, Eau de Parfum zbudowana jest jak drzewo: jej kolorowe nuty głowy tańczą jak liście i gałęzie na wietrze, jej ziemne nuty serca odzwierciedlają siłę pnia drzewa, a jej rozrosłe nuty głębi zakotwiczają zapach, równie dobrze jak korzenie. W efekcie, elektryzujący zapach podaje nieograniczoną siłę natury w zasięg rąk mężczyzny Bvlgari. 

Liście i gałęzie: Energia Życia

Skórka Włoskiej Cytryny i Esencja Kolendry 


Eau de Parfum otwiera się olśniewającym blaskiem hesperydów i przypraw. Skórki włoskich cytrusów przenoszą cię na szeroko rozpostarte widoki Śródziemnomorza, gdzie horyzont jest pobudzający a życie wibrujące. Kolendra dodaje nieoczekiwaną nutę ognistej przygody. 

Pień: Wewnętrzna Siła

Drzewo Cyprysowe i Esencja Wetywerii z Haiti.

Żywość ustępuje miejsca okazałym, męskim nutom drzewnym. Zawsze zielony cyprys, drzewo, które kwitnie przez okrągły rok, jak ambitny, zapracowany mieszkaniec miasta. Jego głęboki, zielony aromat zintensyfikowany jest tlącą Wetywerią Haitańską wybraną ze względu na jej uwodzicielski i kompleksowy wkład w zapach.

Korzenie: Powrót do natury

Drzewo Cedrowe, Akord Szarej Ambry, Syjamska Żywica 


Jak serce domu, podwaliny zapachu zawsze są ciepłe i zapraszające. To zasługa innego, wiecznie zielonego drzewa: cedru. Aby zintensyfikować jego dymny aspekt, Morillas połączył dwie różne techniki destylacji i puryfikacji drzewa, w wyższej temperaturze, z namiętną żywicą i nutami morskimi. Efekt: Końcowy strumień stymulującej siły.

FLAKON: MIASTO I NATURA W HARMONII

Bvlgari Man Wood Essence mieści się we flakonie z wyraźnymi, czystymi paskami, po drodze z mocną estetyką lini Bvlgari man, a jego design idealnie uchwyca symbiozę miasta i natury. Jego najważniejszym punktem jest żywy, zielony odcień Eau de Parfum. Kolor symbolizuje witalność i siłę drzewa, a brązowe zabarwienie szkła ewokuje niezmierzoną moc dawania życia ziemi. Ziemia jest źródłem energii dla korzeni drzewa, i terenem, na którym mocno stoi ten mężczyzna Bvlgari. Sam flakon wykonano ze szkła i z mosiądzu, materiałów znajdujących się w każdej miejskiej przestrzeni. Subtelne łączenie kolorów ziemi i elementów inspirowanych miastem symbolizuje przywiązanie nowoczesnego mężczyzny do natury, a teraz mężczyzna Bvlgari może tą samą synergię, jaką żyje, trzymać w jednej dłoni!

"Lubię nim pachnieć, kiedy jesteś obok mnie. Bvlgari Man Wood Essence jest dla mnie uosobieniem prawdziwego mężczyzny, który ucieka czasem z dala od miasta, by pobyć sam na sam z własnymi myślami i instynktami."

- Paweł, mój Mąż

ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

  1. Moj maz jest niesamowicie wybredny jezeli chodzi o zapachy, ale mysle ze ten mu sie spodoba ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mój także, ale ten zapach bardzo mu się podoba. Testował je już na wyjeździe wakacyjnym :) i bardzo mu przypadł do gustu :P

      Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog