DKNY Stories.

DKNY Stories jest ucieleśnieniem inspiracji i emocji młodego pokolenia dynamicznych kobiet, które wciąż odkrywają i tworzą na nowo siebi...

DKNY Stories jest ucieleśnieniem inspiracji i emocji młodego pokolenia dynamicznych kobiet, które wciąż odkrywają i tworzą na nowo siebie oraz swoją osobistą historię. Podobnie, jak Nowy Jork, każda z nas przypomina książkę z pustymi stronami, na których zapiszemy niezliczoną ilość nowych, własnych opowieści.

Inspirują Cię niewyczerpane możliwości, jakie oferuje Nowy Jork i pragniesz korzystać z życia na 200%? DKNY STORIES to zapach dla osób, które utożsamiają się z mieszkankami dużych, gwarnych miast – nowa kompozycja łączy niepowtarzalną atmosferę i energię Wielkiego Jabłka z charakterystyczną dla DKNY nutą kobiecości.

W 2005 r. DKNY zamknął we flakoniku z perfumami esencję Wielkiego Jabłka kładąc podwaliny pod epickie doznania zapachowe i przełomową kompozycję DKNY BE DELICIOUS, nieodmiennie kojarzoną z Nowym Jorkiem. DKNY STORIES stanowi nawiązanie do kultowego zapachu i niczym nieustannie zmieniający się pejzaż tego dynamicznego miasta, nieprzebrane bogactwo nowych twarzy i miejsc oraz charakterystyczne dla Nowego Jorku pragnienie odniesienia sukcesu rozpoczyna się nowy rozdział w księdze DKNY.
Kompozycja urzekających kontrastów charakteryzujących również Nowy Jork. DKNY STORIES to orientalno-kwiatowy zapach o nowoczesnym wyrazie. A wszystko zaczyna się od twórcy perfum Stephena Nilsena "Zainspirowały mnie zdjęcia Nowego Jorku, zarówno stare jak i współczesne.” Kompozycję otwierają świeże nuty różowego pieprzu i musu z różowej gujawy, które stanowią urzekający wstęp do kwiatowego serca złożonego z czarnego irysa. “Mus z różowej gujawy symbolizuje wschód słońca, podczas którego miasto skąpane jest w różowym blasku, a czarny irys ucieleśnia wyrafinowany charakter Nowego Jorku.” Ciepła i zmysłowa wanilia, drewno sandałowe i ambra tworzą ujmujące zakończenie tej godnej zapamiętania opowieści. “DKNY STORIES to zapach, który za każdym razem zaskoczy Cię od nowa.”

Nuty górne: różowy pieprz, mus z różowej gujawy, czarny kardamon.
Nuty środka: jaśmin wielkolistny, biała herbata, czarny irys.
Nuty dolne: ziarno wanilii, białe drzewo sandałowe, akord szarej ambry.
Za kampanię DKNY STORIES odpowiadał nowojorski fotograf Gregory Harris. Pełne życia ujęcia przedstawiają twarz DKNY STORIES - Grace Hartzel oraz jej znajomych w chwili, gdy doświadczają wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania – począwszy od barów na dachach w Midtown poprzez ulice SoHo, a skończywszy na przejażdżce taksówką przez Most Brookliński. Poddaj się rytmowi. Tańcz na ulicach. Doznawaj i ciesz się każdą minutą. Napisz swoją własną opowieść o tym wspaniałym mieście. 

#NYMADEME_ 
Kampanii DKNY STORIES towarzyszyć będzie program influencerski, w ramach którego znani blogerzy dzielić się będą swoimi historiami i pasją życia w Nowym Jorku w mediach społecznościowych na #NYMADEME_

Niezależnie od tego, z której strony na nią patrzysz buteleczka z DKNY STORIES stanowi urzekające ucieleśnienie Nowego Jorku. Nowoczesna i elegancka. Kobieca i silna. O doskonałych architektonicznych proporcjach. Wielowymiarowy szklany flakonik DKNY STORIES przypomina lśniący drapacz chmur. Luksusowa wyważona podstawa tworzy mocny fundament, który został zestawiony z różowym logo DKNY. Opakowanie w odcieniu metalizowanego różu z panoramą Nowego Jorku z przodu to hołd złożony Wielkiemu Jabłku. Na bokach kartoniku umieszczono ilustracje Mostu Brooklińskiego i budynku Chryslera.

ETYKIETY:

Zobacz także:

4 komentarze

  1. Czaje sie na nie i jak tylko uda mi sie na nie wpasc to wiem ze zabiore do domu :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawa jestem tego zapachu, lubiłam klasyczne jabłuszka

    OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog