Chloe Nomade EDT

Jaka jest kobieta Chloe EDT? Promienna i słoneczna. Emanuje delikatną kobiecością. Utożsamia ideał kobiety.

Jaka jest kobieta Chloe EDT? Promienna i słoneczna. Emanuje delikatną kobiecością. Utożsamia ideał kobiety.

Najnowsza propozycja Chloe, woda toaletowa Nomade to słoneczna interpretacja klasycznej wody perfumowanej. Kreator zapachów - Quentin Bisch, uszlachetnił w niej naturalne składniki. W nucie głowy objawia się wibrująca i urzekająca łagodność liczi – w kompozycji Bischa uznana za esencję promiennej kobiecości. Frezja ukazuje swoje liczne niuanse delikatnej i otulającej woni kwiatowej, a śmiały aromat mchu dębowego uwydatnia tonacje tej świetlistej kompozycji.
Zaokrąglone linie flakonu wody toaletowej nawiązują do inspirującej podróży, która bierze swój początek w zapachu wody perfumowanej Nomade. Przez przejrzyste szkło prześwieca świetlisty, różany płyn. Błyszczący korek owinięto bladoróżowym węzłem. Flakon prezentuje się elegancko ale bardziej zwiewnie i kobieco.

Podobnie jak w przypadku wody perfumowanej, kampanię reklamową wody toaletowej Nomade zrealizowano w Radżastanie. Twórcą zdjęć jest Ryan McGinley. Fotograf zaczerpnął inspirację z wietrznej scenerii nieba naznaczonego punktami obłoków, skąpanego w niebieskawych tonacjach świtu. Ukazana na zdjęciu Ariane Labed ma zamknięte oczy i rozwiane na wietrze włosy. Wygląda na kobietę otwartą na niezliczone możliwości.

Ariane Labed ponownie wciela się w rolę podróżniczki, wędrowca, wolnego ducha. Jest kobietą Chloé: nowoczesną, słoneczną i naturalną, niezmiennie elegancką.

Zapach będzie ideałem dla wszystkich z was, którzy zakochani w klasycznym Nomade poszukują nut lżejszych i kwiatowych na nadchodzące lato. Ta kompozycja z pewnością spodoba się fankom zwiewnych i romantycznych zapachów.

ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Flakon ma przepiękny w swej prostocie

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem oczarowana tym zapachem, musi do mnie trafic <3

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam ten zapach i ta butelka mmmm miodek dla oczu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też bardzo mi się podoba, fajna wersja na wiosnę, ale ciepłą :D

   Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog