Lanvin A Girl in Capri

Woda toaletowa A Girl in Capri marki Lanvin to kompozycja delikatna i świeża wybrzmiewająca cytrusami, muśnięcie wiatru, czułym pocałunki...

Woda toaletowa A Girl in Capri marki Lanvin to kompozycja delikatna i świeża wybrzmiewająca cytrusami, muśnięcie wiatru, czułym pocałunkiem i chłodną bryzą w letni dzień. 

Jest ONA pełna wdzięku i czaru. Promienieje wewnętrznym pięknem. Spędza wakacje na wspaniałej wyspie, jednej z najpiękniejszych wśród wysp Morza Śródziemnego. A GIRL IN CAPRI to powiew kobiecości. 
Na wyspie tej królują miłość i piękno. Błękit Morza Tyrreńskiego jest głębszy, a woda bardziej przejrzysta niż gdziekolwiek indziej. Wyspa mieni się niezwykłymi kolorami i buzuje intensywnymi zapachami. Na wyspie współgrają ze sobą biel lokalnych domów, zieleń roślin, fiolet bugenwilli i czerń, rzucających cień, ogromnych sosen. Złote promienie słońca przeplatają się z żółtą barwą cytrusów i różem lokalnych kwiatów. A GIRL IN CAPRI to ucieleśnienie słodkiego, szczęśliwego życia (dolce vita). 

Nuta głowy: olejek cytrynowy Primofiore, bergamotka, różowy pieprz. 

Nuta serca: kwiat grejpfruta, akord morskiej bryzy. 

Nuta bazy: drewno dryfujące, piżmo. 
Flakon przypomina kobiece krągłości, jest delikatny, doskonale dopasowuje się do zagłębienia w dłoni. Ozdobiony jest dodatkami w kolorze złota i bieli, które wspaniale współgrają ze słoneczną barwą kompozycji. 

Opakowanie utrzymane jest również w intensywnie żółtym kolorze. Jest promienne, radosne, przywodzi na myśl atmosferę wakacji spędzanych na odległych, egzotycznych wyspach. Podobnie jak na flakonie, widnieje na nim napisana ręcznie, niczym ważna notatka z podróży, wyraźnie odróżniająca się od żółtego tła, różowa nazwa linii zapachowej.

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog