Sisley Youth Antipollution

W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie, wpływ zanieczyszczeń środowiska jest potęgowany przez zanieczyszczenia cyfrowe. W dobie c...

W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie, wpływ zanieczyszczeń środowiska jest potęgowany przez zanieczyszczenia cyfrowe. W dobie cyfryzacji spędzamy przed ekranem telefonu, komputera coraz więcej czasu.

Produkt SisleYouth został stworzony w 2014 roku z myślą o młodych ludziach w wieku 25-35 lat, którzy prowadzą szybki tryb życia. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło, a życie millenialsów nabrało jeszcze szybszego tempa. W erze cyfrowej, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, skóra musi mierzyć się z wieloma szkodliwymi czynnikami, które są w większości niewidoczne.

Dziś pokażę wam odmienioną formułę SisleYouth Antipollution. Stworzono na nowo, aby chronić skórę przed nadmierną ekspozycją na światło niebieskie, nawilżać oraz nadawać jej promienny wygląd. 

„Młodość nie ma wieku" Pablo Picasso

Zanieczyszczenie środowiska wywiera bezpośredni i zauważalny wpływ na skórę nie tylko w otoczeniu zewnętrznym, ale również w zamkniętych pomieszczeniach. Pojawienie się nowych technologii spowodowało, że skóra została narażona na nowy rodzaj cyfrowego zanieczyszczenia: światło niebieskie.

W tym roku Sisley udoskonalił formułę energetyzującego produktu oraz zintensyfikował jego działanie antyoksydacyjne tworząc SisleYouth Antipollution, rewitalizujący, energetyzujący i intensywnie nawilżający produkt pielęgnacyjny, który kompleksowo pomaga chronić skórę przed różnymi rodzajami zanieczyszczeń.

ZANIECZYSZCZENIA W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH emitowane m.in. przez: świece, urządzenia elektryczne, środki czystości, farby, itp. Powietrze we wnętrzach budynków jest nawet o 5–10 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz.

ZANIECZYSZCZENIA ŚRODOWISKA ZEWNĘTRZNEGO: polutanty (szkodliwe substancje atmosferyczne, spaliny, dym z papierosów, itp. Każdego roku do atmosfery uwalnia się 36 miliardów ton CO2, a 92% populacji całego świata oddycha powietrzem niskiej jakości.

ZANIECZYSZCZENIA CYFROWE, CZYLI WPŁYW ŚWIATŁA NIEBIESKIEGO emitowanego m.in. przez: ekrany i urządzenia nowej technologii. ... oraz pomaga zachować młody wygląd skóry.

SisleYouth Antipollution chroni potencjał młodej skóry zabezpieczając ją przed wpływem zanieczyszczeń w zamkniętych pomieszczeniach oraz zanieczyszczeń na zewnątrz. Pomaga chronić ją przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń cyfrowych, które są emitowane przez urządzenia nowej technologii.

Potwierdzono naukowo, że światło niebieskie jest niebezpieczne dla oczu, ponieważ ma wpływ na zwyrodnienie plamki żółtej, które następuje wraz z wiekiem. Wpływ światła niebieskiego na skórę jest nadal mało znany. Innowacyjne badania naukowe pokazały, że nadmierna ekspozycja na światło niebieskie (emitowane przez smartfony, tablety i ekrany telewizorów) przyspiesza starzenie się skóry. Światło w tym kolorze przenika skórę głębiej niż szkodliwe promienie UVA, dociera do wszystkich warstw skóry i wywołuje w jej komórkach stres oksydacyjny. Światło niebieskie sprawia, że skóra szybciej się odwadnia i przedwcześnie starzeje.

„Bluelightbox” to innowacyjne urządzenie, które naświetla próbki skóry falami światła niebieskiego oraz ocenia ich oddziaływanie na skórę. Urządzenie to pomogło wykazać znaczną skuteczność działania najnowszej formuły SisleYouth Antipollution w ochronie skóry przed szkodliwym oddziaływaniem nadmiernych dawek światła niebieskiego na skórę.

CO NOWEGO W SISLEYOUTH W 2019 ROKU?

Aby zapewnić kompleksowe działanie „anti-pollution” oraz skutecznie chronić skórę, walory antyoksydacyjne SisleYouth Antipollution zostały wzmocnione o nowe składniki:

Organiczny ekstrakt z nasion gryki – jako silny antyoksydant wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry i pomaga chronić skórę przed zanieczyszczeniami.

Organiczny ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – emblematyczny składnik aktywny marki Sisley, pomaga chronić skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wytwarzanych pod wpływem zanieczyszczenia środowiska, a w szczególności światła niebieskiego.

Funkcja naskórka jest wzmocniona dzięki ekstraktowi z zielonego groszku, który działa niczym „osobisty ochroniarz”, by wzmocnić odporność skóry. Witamina E przeciwdziała wolnym rodnikom oraz wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry.

LEPSZE NAWILŻENIE, SKUTECZNIEJSZA OCHRONA

Potencjał młodości skóry należy pielęgnować przez całe życie, a podstawa zadbanej cery leży w jej nawilżaniu. Mam nadzieję, że wy również o tym wiecie. Nie ma ładnego makijażu bez odpowiedniej pielęgnacji. 

Od 25 roku życia nawilżanie staje się bardzo istotnym elementem codziennego rytuału pielęgnacyjnego, aby skóra pozostała elastyczna i wypełniona na dłużej. Cukier roślinny – naturalnie pozyskiwany składnik aktywny, wspomaga magazynowanie wody w warstwie rogowej naskórka oraz pomaga zachować jej optymalny poziom nawilżenia. W połączeniu z organicznym ekstraktem z nasion gryki o wysokiej zawartości cukru, pomaga nawilżać skórę.

Formułę dopełnia masło shea bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe o właściwościach odżywczych i ochronnych.

Przez cały dzień, już po pierwszej aplikacji, SisleYouth Antipollution pomaga utrzymać intensywnie nawilżoną skórę (+ 54% w 30 minut) i przywracać jej sprężystość oraz energię. Cera staje się bardziej świetlista i promienna. To jest najważniejsza cecha tego produktu, nawilżenie. Idealnie spisuje się pod makijaż jak i samodzielnie. Dla osób ze skórą mieszaną i tłustą może być stosowany moim zdaniem jako krem, w przypadku skóry suchej (czyli także mojej) jest to krok przed kremem.
SisleYouth Antipollution ma lekką konsystencję fluidu o matowym, aksamitnym wykończeniu. Momentalnie się wchłania. Produkt aplikujemy rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi. SisleYouth Antipollution stymuluje zmysły energetyzującymi nutami olejków eterycznych z lawendy i egzotycznej werbeny. Aby podkreślić działanie ochronne produktu przed światłem niebieskim, jego flakon został wyposażony w nowoczesny, metaliczny, niebieski korek.

ETYKIETY:

Zobacz także:

3 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog