Salvatore Ferragamo: Signorina Ribelle

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo to nieustraszona wersję ciebie. Poznaj pełną wdzięku i radości życia kobietę, która decyduje się na ...

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo to nieustraszona wersję ciebie. Poznaj pełną wdzięku i radości życia kobietę, która decyduje się na pełnię życia.


KIM JEST SIGNORINA RIBELLE? 

Młoda, lecz zdeterminowana, gwałtowna, ale pełna wdzięku, niezależna, a zarazem romantyczna: Signorina Ribelle to paradoks zakorzeniony w realnym życiu współczesnej młodej kobiety – bohaterki, która zainspirowała najnowszy olfaktoryczny rozdział Salvatore Ferragamo. 

Ta młoda kobieta prowadzi nieprzerwanie cichą rewolucję, decydując się żyć pełnią życia. Afirmuje swą wyjątkową tożsamość, eksponuje swoje cechy i akceptuje swe niedoskonałości – każdego dnia. 

Odkrywa przed światem pozytywną energię, zamienia zwyczajne chwile w niezwykłe wspomnienia, którymi dzieli się z życiowymi partnerami i grupą przyjaciół w mediach społecznościowych. 

Wykorzystuje swoją siłę i pewność siebie, aby motywować i podnosić na duchu inne kobiety. Jej determinacja i niezależna postawa wdzięcznie łączą się w świeżą charyzmę, czarującą kobiecość i charakterystyczny włoski styl. 

Pijąc kawę lub jeżdżąc Vespą z przyjaciółmi, nasza bohaterka przeciwstawia się rutynie, by odkrywać piękno i radość tego, co ukryte w prostych działaniach. Sprawia, że stają się one niezapomniane i wywiera wrażenie na ludziach, którzy ją otaczają.

ZAPACH 

Wewnętrzną siłę bohaterki Signorina Ribelle odzwierciedla nieodparty zapach, który sublimuje zwyczajne składniki w zaskakujących kompozycjach. Nuta głowy otwiera się owocową kompozycją mandarynki i czerwonej gruszki, przyprawionych różowym pieprzem. Po chwili zapach eksploduje nutami białych kwiatów połączonych z molekułą ylang ylang, opracowaną specjalnie na potrzeby tej esencji. Z kobiecym sercem kontrastuje elegancja drzewnej bazy z głęboką wonią sandałowca i świeżego piżma. Składniki te wzbogacono zaskakującymi nutami gourmand: włoskich lodów waniliowych i egzotycznego mleka kokosowego. 

Rodzina zapachowa Signorina Ribelle: kwiatowo-orientalna drzewna 

Nuty głowy: mandarynka, czerwona gruszka, różowy pieprz 
Nuty serca: ylang ylang, jaśmin wielkolistny 
Nuty głębi: mleko kokosowe, sandałowiec, lody waniliowe 

Kreatorką zapachu jest Sophie Labbé

FLAKON

Zapach zaprezentowano w charakterystycznym dla marki prostopadłościennym flakonie – tym razem w śmiałej tonacji fuksji. Zdobi go dopasowana kolorystycznie legendarna kokarda Vara z rypsowej wstążki. W nowej postrzępionej wersji uwydatnia zuchwałe oblicze nowej Signoriny. 

KOLEKCJA ZAPACHÓW SIGNORINA 

Nieustannie się zmieniając, linia Signorina pozostaje ponadczasowa: ukazuje siostrzaną więź i sławi różne osobowości kobiet. Każdy kolejny rozdział wzbogaca kolekcję o nowy wyrafinowany zapach ukazujący liczne aspekty współczesnej Signoriny i angażuje wiele różnych kobiecych postaci. 

Kolekcja sławi więź, jaka łączy kobiety. Przyjaźń kobiet Ferragamo powala im znajdować w swojej społeczności siłę i wsparcie. Flakony wszystkich zapachów zdobi legendarne kokarda Vara w różnych kolorach: różowym, czarnym i fuksji. 

Sigorina Ribelle dostępna od 1 września 2019 wyłącznie w perfumeriach Sephora i na sephora.pl 

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog