Chloé L’Eau

Linia zapachów sygnowanych przez Chloé wzbogaca się o nowy rozdział. Marka kontynuuje pisaną świetlistymi wersalikami historię kobiecoś...

Linia zapachów sygnowanych przez Chloé wzbogaca się o nowy rozdział. Marka kontynuuje pisaną świetlistymi wersalikami historię kobiecości. Jest to opowieść o kobiecie pełnej blasku, wolnej duchem, żyjącej według własnych przekonań. Jej skóra emanuje delikatną aurą Chloé – L’Eau.

PROMIENNA RÓŻA 

Wersja legendarnej róży Chloé, którą w 2008 roku stworzył Michel Almairac (Robertet) – podkreślona została w L’Eau wibrującą i wielowymiarową magnolią. Nuty jaśminu i jasne, cierpkie rozbłyski łączą się z bogatą wonią mchu dębowego, tworząc kwiatowy zapach obdarzony wyjątkową świeżością. Kompozycję cechuje unikatowa prostota, nasycona ponadczasową elegancją. 


PRZEDMIOT POŻĄDANIA

Drogocenny i ponadczasowy – legendarny flakon Chloé Eau de Parfum zachowuje w wersji L’Eau owalny korek oraz wzór prążkowanego szkła, który nawiązuje do plisowanych projektów Chloé. Przez przejrzyste szkło flakonu, pozbawionego metalowej opaski, prześwieca koralowo-różowy płyn. Wiązana ręcznie rypsowa wstążeczka w dopasowanym kolorze stanowi końcowy akcent i charakterystyczny detal, który zacieśnia więź z wyrafinowaną marką Chloé. 


NOWA UCIECZKA OD RZECZYWISTOŚCI

Twarzą liczącej 10 lat kampanii reklamowej zapachu jest aktorka Haley Bennett, która uosabia teraz nową ucieczkę od rzeczywistości. Bohaterka mknie przez pola pszenicy zabytkowym samochodem, wytyczając własną drogę w życiu. Wiatr rozwiewa jej włosy, a słońce opromienia jej skórę. Jest wolna.
PIRAMIDA OLFAKTORYCZNA

Chloé L’Eau to nowy członek rodziny zapachów Chloe. Promienna i naturalna róża damasceńska pozostawia na skórze delikatny zapach, a magnolia jawi się lekka i naturalna niczym rosa. 

Nuta głowy to promienne preludium owoców: liczi i grejpfruta. Serce zawiera delikatną kompozycję absolutu róży damasceńskiej z Turcji i magnolii. Mech nadaje kompozycji autentyczny charakter i stanowi subtelny łącznik z nutą głębi, w której wybrzmiewa akord drzewny i piżmowy ze zmysłowo ambrową wonią.

Chloé L’Eau to czysty i świeży zapach obdarzony wyjątkową prostotą i nieprzemijającą elegancją. Jak na wodę toaletową jest to bardzo intensywna i trwała kompozycja. Od pierwszego spotkania bardzo różany, od początku wybrzmiewa różą i kwaskowatą nutą grejpfruta. Bardzo udany początek, który w dalszej chwili lekko nam słabnie by po chwili rozbudzić wszystkie zmysły magnolią i mchem dębowym. Przepiękny!

Czy wiecie, że pierwszy zapach Chloe pojawił się w 1975 roku?

ETYKIETY:

Zobacz także:

9 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog