FOREO UFO 2

W ostatnim czasie pojęcie bycia samowystarczalnym nabrało dla mnie głębszego znaczenia. W czasach zamknięcia, braku dostępu do usług kos...


W ostatnim czasie pojęcie bycia samowystarczalnym nabrało dla mnie głębszego znaczenia. W czasach zamknięcia, braku dostępu do usług kosmetycznych musiałam radzić sobie sama w kwestii oczyszczania i pielęgnacji skóry.

Dzisiejsza technologia pozwala nam na przeniesienie niektórych z tych zabiegów do warunków domowych. I chwała im za to. Najnowszy masażer UFO 2 od Foreo to lepsza, unowocześniona wersja klasycznej, pierwszej wersji UFO - inteligentnej pielęgnacji twarzy. Na pierwszy rzut oka nie różnią się one od siebie, jednak po bliższym poznaniu wersja UFO 2 zdecydowanie wygrywa.
Różnica w wersji drugiej polega na wykorzystaniu lepszej technologii. która zapewnia nam przede wszystkim działanie przeciwzmarszczkowe i rozświetlenie skóry. Potrzebujesz zaledwie 90 sekund, aby wykonać pełen rytuał.

Czym jest UFO 2 i jak je stosować?
UFO 2 to soniczny masażer do pielęgnacji twarzy. W połączeniu z maseczką w płachcie możemy liczyć na poprawę zagęszczenia skóry, wygładzenie i redukcję niedoskonałości. Zmniejsza cienie pod oczami i łagodzi oparzenia po kąpieli słonecznej. UFO zainspirowane zostało siłą koreańskiej pielęgnacji K-Beauty. 

Jakie funkcje posiada UFO 2?
✔ Termoterapia - zmiękcza skórę, aby składniki maski dostały się w najgłębsze warstwy
✔ Krioterapia - zmniejsza wygląd porów i zapewnia jędrniejszy wygląd cery
✔ Pełne spektrum światła LED - pomaga skórze osiągnąć młodzieńczy wygląd
✔ Pulsacje T-Sonic TM - zapewniają kojący masaż twarzy, aby zwiększyć blask skóry

Nową funkcją jest m.in. krioterapia, pełne spektrum światłą LED, które w zależności od potrzeb skóry działa kojąca, eliminuje przebarwienia, pobudza ukrwienie i działa przeciwzapalnie. Szczególnie polecam wam poczytać na ten temat. 
Zabieg z użyciem UFO trwa dosłownie kilka sekund, warto więc zafundować sobie te kilka minut dziennie, aby poprawić kondycję naszej skóry. Domowe SPA nabiera z UFO całkiem nowego wymiaru. 

Połączenie innowacyjni i silnego trendu (maski w płachcie) było w mojej opinii strzałem w 10.

UFO używamy z aplikacją, którą aktywujemy każdorazowo przy każdym użyciu. Z aplikacji nawigujecie czasem trwania zabiegu, możecie go przerwać w razie potrzeby. Możesz również tworzyć własne rytuały dostosowując swoje preferencje za pośrednictwem aplikacji, aby uzyskać idealnie spersonalizowaną pielęgnację.

ETYKIETY:

Zobacz także:

7 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog