Perfect Marc Jacobs

„Umieściłem je tutaj, bo kiedy spoglądam na siebie – żałując, że nie mogę być lepszy w jakiś sposób lub pod jakimś względem – chcę, żeby prz...

„Umieściłem je tutaj, bo kiedy spoglądam na siebie – żałując, że nie mogę być lepszy w jakiś sposób lub pod jakimś względem – chcę, żeby przypominała mi, że mogę powiedzieć: nie, przecież jestem dokładnie taki, jaki powinienem być w tym momencie. So, perfect”.- Marc Jacobs

Nowy zapach Marc Jacobs fragrances o swawolnym i zaskakującym charakterze afirmuje optymizm, samoakceptację i oryginalność. Inspiracją do jego stworzenia była mantra Marca Jacobsa: „Jestem doskonały taki, jaki jestem”, którą symbolizuje słowo „perfect” wytatuowane na jego nadgarstku. 
Perfect Marc Jacobs, tak jak tatuaż projektanta, jest sposobem na wyrażanie własnego, prawdziwego ja. To wielobarwna historia kontrastów, wiernie oddająca styl projektanta, odzwierciedlony w kampanii reklamowej, zapachu oraz flakonie. 

Kampania reklamowa Perfect Marc Jacobs czerpie inspirację z mantry projektanta jako ilustracja autentyczności i samouwielbienia. wystąpiła w niej wschodząca gwiazda, brytyjska modelka Lila Moss, córka supermodelki Kate Moss. Towarzyszy jej 42-osobowa grupa osób wybranych w otwartym castingu, ogłoszonym w mediach społecznościowych. Sesję zdjęciową wykonał w Nowym Jorku znany w świecie mody fotograf – Jürgen Teller, który pracował pod kreatywnym zwierzchnictwem Katie Grand. kampania reklamowa stanowi dynamiczny kolaż portretów i winietek ilustrujących kontrastujące piękno i indywidualizm osób, które wzięły udział w sesji. 

Zapach nowoczesny, promienny i kobiecy: Perfect Marc Jacobs to kojąca kwiatowa kompozycja o uzależniającym charakterze. jego kreatorką jest Domitille Michalon-Bertier. Perfect to niekonwencjonalne, lecz harmonijne zderzenie akordów świeżych i kwiatowych z łagodnymi i gładkimi. zapach otwiera się soczystymi nutami rabarbaru i rozświetlonego żonkila, po których wyłania się kojące serce wypełnione mlekiem migdałowym. W głębi drewno cedrowe i cashmeran tworzą łagodną, długotrwałą nutę bazy o wykończeniu otulającym niczym kokon. Zapach nie jest tym, czego się można by się spodziewać, ale jest wszystkim, czym powinien być. 

Flakon wierny stylistyce marki Marc Jacobs, stanowi eleganckie połączenie elementów klasycznych i zaskakujących. Masywna szklana podstawa nawiązuje do wdzięku i szyku klasycznych perfum we flakonach z kopułowymi ramionami i pozłacanym kołnierzem. Wewnątrz migocze różowy płyn, który rozświetla pomysłowo zarysowane krawędzie. Wierzchołek z korkiem oszlifowanym jak kryształ zwieńczono kolekcją przypadkowo dobranych, eklektycznych, wielobarwnych charmsów jest zjawiskowy. Każdy z nich, wybrany przez samego Marca, stanowi akcent zuchwałego stylu projektanta. Opakowanie zewnętrzne jest odą do zabytkowych kartoników perfum. Pudełeczko w delikatnie różowym, matowym odcieniu zdobi oryginalna pastelowa ilustracja flakonu Perfect Marc Jacobs – dzieło nowojorskiej artystki Jacky Blue. 

ETYKIETY:

Zobacz także:

7 komentarze

 1. Ale bosko prezentuje się ta buteleczka. Nie mogłam nie zwrócić uwagi na kotka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie mialam MJ musze w koncu udac sie do Douglasa i powachac kilka nowosci :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to przy tym zapachu warto się pochylić, bo jest jak dla mnie najlepszym zapachem MJ :)

   Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog