DKNY STORIES EDP

  Niepowtarzalna historia, dynamiczna kobieta i marzenia, które są realne do spełnienia. Wszystko zależy od ciebie. 

 
Niepowtarzalna historia, dynamiczna kobieta i marzenia, które są realne do spełnienia. Wszystko zależy od ciebie. 

DKNY STORIES łączy niepowtarzalną atmosferę i energię Wielkiego Jabłka z jakże charakterystyczną dla DKNY nutą kobiecości. DKNY STORIES to ucieleśnienie inspiracji i emocji młodego pokolenia. Zapach stworzony został z myślą o dynamicznych kobietą, które posiadają potrzebę odkrywania siebie na nowo. Każda z nas bowiem przypomina książkę z mnóstwem niezapisanych kart w oczekiwaniu na nowe, wspaniałe historie zaczerpnięte z życia. 

DKNY STORIES to woda perfumowana, orientalno-kwiatowy zapach o nowoczesnym wyrazie. Jego twórcą jest Stephen Nilsen. Inspiracją do stworzenia zapachu były zdjęcia Nowego Jorku, zarówno stare jak i współczesne. Kompozycję otwierają świeże nuty różowego pieprzu i musu z różowej gujawy, które stanowią urzekający wstęp do kwiatowego serca złożonego z czarnego irysa. Mus z różowej gujawy symbolizuje wschód słońca, podczas którego miasto skąpane jest w różowym blasku, a czarny irys ucieleśnia wyrafinowany charakter Nowego Jorku. Ciepła i zmysłowa wanilia, drewno sandałowe i ambra tworzą ujmujące zakończenie tej godnej zapamiętania opowieści. 

Jest to jeden z najlepszych w mojej ocenie zapachów DKNY. DKNY to również bliska mi historia, zaskakująca, otulająca - każdego dnia odkrywam w niej coś nowego.

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

  1. Przy najblizszej okazji chetnie poznam ten zapach, ogolnie DKNY kojarzyla mi sie bardziej z tradycja niz nowoczesnoscia, wiec moze warto poznac ta nowosc :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tulenia i Otulenia nigdy dosyć ;)

    OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog