Nuxe Super Serum [10]

Super Serum [10] to produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki NUXE w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków. T...


Super Serum [10] to produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki NUXE w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków. To właśnie olejki i pielęgnacja przeciwstarzeniowa wyniosły Nuxe na pozycję lidera we Francji i na świecie.

Do stworzenia nowości od Nuxe wykorzystano najnowocześniejszą zieloną technologię: tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszonych zostało w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Super Serum [10] to niezwykły i uniwersalny koncentrat przeciwstarzeniowy, który oferuje najwyższą jakość, wydajność oraz przyjemność aplikacji dla każdego typu skóry w każdym wieku: Skóra funkcjonuje jak o 10 lat młodsza. Do produkcji Super Serum nie użyto kapsułek z silikonu, co sprawia, że formuła jest jeszcze czystsza.

Super Serum [10] stymuluje skórę w taki sposób, by pobudzić jej naturalne mechanizmy odnowy komórkowej i regeneracji. Efektywność kuracji z zastosowaniem produktu została zbadana przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii 3D. Dzięki badaniom przeprowadzonym na trójwymiarowych modelach mikroskóry, możliwe było dokładne odwzorowanie sposobu, w jaki zachowuje się skóra. Porównane zostały komórki niepoddane kuracji, z komórkami o 10 lat starszymi (poddanymi kuracji w późniejszej fazie badań). Okazało się, że starsze komórki pod wpływem działania Super Serum [10] funkcjonują jak te 10 lat młodsze.
Delikatna, wegańska formuła, oparta w 95% na starannie wyselekcjonowanych składnikach naturalnego pochodzenia.

W składzie m.in.: naturalny kwas hialuronowy pozyskany w procesie fermentacji roślin, stymulujący głębokie warstwy skóry do procesu odmładzania. Frakcjonowane oleje roślinne skomponowane zostały przy użyciu naturalnych mechanizmów, dzięki technologii pozwalającej na wykluczenie z formuły silikonów. Opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej Namnażające się w naturalny sposób komórki szalotki alpejskiej mają silne zdolności przeciwstarzeniowe. Woda i nawilżające składniki aktywne.

Kosmetyk ma lekką i przyjemną konsystencję, szybko wchłania się w skórę, dlatego wymaga nałożenia kolejnego kremu, kremu przeciwstarzeniowego. Kosmetyk nie uczulił mnie i nie obciążył mojej skóry.

ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

 1. Zapisuję na swoją chciejlistę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniecznie muszę wypróbować, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda jak płynne złoto - to było moje pierwsze skojarzenie, kiedy zobaczyłam to serum:)>

  OdpowiedzUsuń
 4. Now that credit card use in opposition to the law|is unlawful} in online gambling, different, less traceable cost methods may turn into popular. Many sites offer free play 솔레어카지노 to introduce visitors to the kinds of games supplied and to provide them an opportunity to apply. Visitors who resolve to play for cash must register, open an account, and deposit cash into that account. This requires enter of personal data, including name and handle.

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog