Nuxe Super Serum [10]

Super Serum [10] to produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki NUXE w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków. T...


Super Serum [10] to produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki NUXE w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków. To właśnie olejki i pielęgnacja przeciwstarzeniowa wyniosły Nuxe na pozycję lidera we Francji i na świecie.

Do stworzenia nowości od Nuxe wykorzystano najnowocześniejszą zieloną technologię: tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszonych zostało w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Super Serum [10] to niezwykły i uniwersalny koncentrat przeciwstarzeniowy, który oferuje najwyższą jakość, wydajność oraz przyjemność aplikacji dla każdego typu skóry w każdym wieku: Skóra funkcjonuje jak o 10 lat młodsza. Do produkcji Super Serum nie użyto kapsułek z silikonu, co sprawia, że formuła jest jeszcze czystsza.

Super Serum [10] stymuluje skórę w taki sposób, by pobudzić jej naturalne mechanizmy odnowy komórkowej i regeneracji. Efektywność kuracji z zastosowaniem produktu została zbadana przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii 3D. Dzięki badaniom przeprowadzonym na trójwymiarowych modelach mikroskóry, możliwe było dokładne odwzorowanie sposobu, w jaki zachowuje się skóra. Porównane zostały komórki niepoddane kuracji, z komórkami o 10 lat starszymi (poddanymi kuracji w późniejszej fazie badań). Okazało się, że starsze komórki pod wpływem działania Super Serum [10] funkcjonują jak te 10 lat młodsze.
Delikatna, wegańska formuła, oparta w 95% na starannie wyselekcjonowanych składnikach naturalnego pochodzenia.

W składzie m.in.: naturalny kwas hialuronowy pozyskany w procesie fermentacji roślin, stymulujący głębokie warstwy skóry do procesu odmładzania. Frakcjonowane oleje roślinne skomponowane zostały przy użyciu naturalnych mechanizmów, dzięki technologii pozwalającej na wykluczenie z formuły silikonów. Opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej Namnażające się w naturalny sposób komórki szalotki alpejskiej mają silne zdolności przeciwstarzeniowe. Woda i nawilżające składniki aktywne.

Kosmetyk ma lekką i przyjemną konsystencję, szybko wchłania się w skórę, dlatego wymaga nałożenia kolejnego kremu, kremu przeciwstarzeniowego. Kosmetyk nie uczulił mnie i nie obciążył mojej skóry.

ETYKIETY:

Zobacz także:

9 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog