Sisley Paris: Izia La Nuit

Izia La Nuit to wyznanie miłości. To hołd dla wyjątkowej, tajemniczej róży, która rośnie w ogrodzie Isabelle d’Ornano i kwitnie tylko raz w ...

Izia La Nuit to wyznanie miłości. To hołd dla wyjątkowej, tajemniczej róży, która rośnie w ogrodzie Isabelle d’Ornano i kwitnie tylko raz w roku.

Zamiłowanie Isabelle d’Ornano do tego kwiatu oraz jego niespotykanych, oryginalnych nut zapachowych tworzy fundament dla Izi, świeżego, świetlistego, kwiatowego i kobiecego zapachu, stworzonego wokół charakterystycznej woni bukietu róż, który został precyzyjnie i kunsztownie odtworzony przez kreatorkę zapachów Amandine Clerc-Marie. Kilka lat później róża Izia uwalnia nową sensualność, rozwija emocjonalne doznania dzięki nowemu, uzależniającemu zapachowi o nutach kwiatowych, drzewnych i szyprowych.

Intensywny, bogaty zapach nocy


Chociaż wciąż równie intensywnie kwiatowy, Izia La Nuit to zapach otulony w nuty drzewne, skórzane oraz szczyptę wanilii. Skomponowany z najlepszych esencji, zaprasza do przeżycia emocji zachwytu, spełnienia i spokoju, doświadczanych podczas miłosnych podróży. Jak spotkanie, które pobudza nieświadomość i ożywia zmysły, te świetliste, głębokie i zmysłowe nuty zapachowe stwarzają oszałamiające wrażenie, które w miarę jak zapach rozwija się, ewoluuje i przekształca z czasem, przywołują na myśl metaforę licznych aspektów miłości.

Pierwsze nuty są świeże i ekscytujące: w nucie głowy, Bergamotka łączy się ze słodko-owocowymi nutami Mandarynki i soczystej Czarnej Porzeczki. Niezwykłość Kardamonu nadaje temu świeżemu i pełnemu barw początkowi charakter korzenno-drzewny.

W tętniących nutach serca róża Izia wydaje się być bardziej promienna niż kiedykolwiek, dzięki świetlistym, lśniącym nutom Frezji i Magnolii.

Olśniewające zakończenie, leniwy, wieczny uścisk, którego ucieleśnieniem jest zmysłowy, drzewny ślad zapachu…

Wyrafinowany duet Labdanum i Paczuli nadaje skórzany akcent Mchowi Dębowemu, zawartemu w zapachu, który dopełnia nowoczesną, szyprową strukturę Izia La Nuit. Delikatny Ambrox uwalnia ciepłe, eleganckie, intensywne aromaty, a szczypta drzewnej, mlecznej Wanilii zamyka kompozycję, intensyfikując i wydłużając ślad zapachu.

Flakon w kolorze nocy wyrzeźbiony przez Bronisława Krzysztofa


Sisley Paris powraca do flakonu, zaprojektowanego dla Izi w 2017 roku przez polskiego rzeźbiarza, Bronisława Krzysztofa. Eleganckie, szlachetne szkło pokryte jest głębokim, tajemniczym, połyskującym czarnym lakierem, kontrastującym z delikatnym złotym woalem, który ukazuje świetlisty charakter zapachu.

Kampania Izia la Nuit


W filmie Izia La Nuit występuje Sonia Vasena, siostrzenica Isabelle d’Ornano, będąca doskonałym wcieleniem kobiety Sisley Paris. Interpretuje różne aspekty zapachu poprzez alegorię miłości. Niezwykle zmysłowa i eteryczna. 

Tak jak miłość jest emocjonalnym doświadczeniem, które toczy się własnym torem, tak odkrywanie perfum również może następować w różnych etapach: ekscytacja, zachwyt, rozkwit, spełnienie, wieczność.

Ekscytacja, zachwyt, rozkwit, spełnienie, wieczność. Izia La Nuit to spotkanie olfaktoryczne złożone ze wszystkich tych emocji.

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog