Strawberrynet.com | Przydatne informacje. Jak zamawiać?

Dziś postanowiłam przedstawić Wam nieco Firmę Strawberrynet.com , kilka ciekawych faktów i poradnik jak sprawnie kupować, dla wszystkich z W...

Dziś postanowiłam przedstawić Wam nieco Firmę Strawberrynet.com, kilka ciekawych faktów i poradnik jak sprawnie kupować, dla wszystkich z Was, które wahają się przed zakupem za Oceanem.

Strawberrynet.com została założona w 1996 roku. To największy na świecie internetowy sklep kosmetyczny oferującym zniżki na zapachy, kosmetyki do makijażu, a także na produkty do pielęgnacji ciała i włosów. 


http://pl.strawberrynet.com/main.aspx?trackid=9176200001
KLIK


W ofercie Truskawki znajdziecie:
- ponad 30.000 produktów spośród co najmniej 600 cenionych marek
- kosmetyki do makijażu, pielęgnacji skóry i ciała 

- wysyłka GRATIS do każdego miejsca na świecie
- wysyłka zapachów GRATIS przy zamówieniach z innymi produktami (jeśli zamówicie same perfumy musicie zapłacić 10% ich wartości, jeśli zaś dorzucucie jakiś kosmetyk już nie płacicie nic)
- 24 godzinny dostęp do wielojęzycznego biura obsługi klienta
- zniżki ilościowe - do 5% rabatu przy zakupie 6 produktów
- programy lojalnościowe, w których można zaoszczędzić do 10%
- 100% gwarancję oryginalności zakupionych produktów
- 100% gwarancję satysfakcji


Nie wiem, jak jest dokładnie z tymi rabatami, ale ja za każdym razem jak kupuję na koniec widzę sporą, cieszącą mnie zniżkę w sumie końcowej.

A teraz jak kupować?

Wchodzimy na stronę główną TUTAJ (w języku polskim)Szperamy, wybieramy, oglądamy. Zazwyczaj na pierwszej stronie na środku pojawia nam się baner z promocjami. W górnym menu mamy kategorie, w pasku po lewej alfabetycznie marki.

Tutaj nie muszę Was chyba instruować, buszujemy do woli. Ostrzegam! Może nam to zająć dłuższą chwilę ;)

Po wybraniu produktów w celu finalizacji zakupów wchodzimy w górnym menu w zakładkę |Koszyk| i pojawia nam się taka strona:


Pamiętajcie o wpisaniu adresu email. Następnie wybieramy gratis (akurat tutaj mamy pomadki):


 
Po podliczeniu przechodzimy do szczegółów dotyczących przesyłki, która jest darmowa. Po lewej stronie wpisujemy dane adresowe. Następnie klikamy w zieloną strzałkę |Złóż zamówienie i dokonał płatności| i system przekierowuje nas do ostatniego etapu, gdzie wpisujemy numer naszej karty płatniczej. To wszystko!


Na przesyłkę czekamy 7-10 dni roboczych. Kosmetyki przychodzą solidnie zabezpieczone. 

Kilka informacji pomocniczych:
- czytajcie dobrze opisy - czasem zdarzają się kosmetyki bez opakowań (kartoników)
- może się tak zdarzyć, że Urząd Celny zapuka do Was po podatek za kosmetyki. Mi się to nigdy nie zdarzyło, ale wystarczy napisać do BOK Truskawki, przedstawić sprawę i powinni oddać Wam pieniądze. 
- jeśli zdarzy się tak, że z kosmetykiem jest coś nie tak - wystarczy napisać do Truskawki - kosmetyk powinien zostać wysłany ponownie.

Dla mnie osobiście to fajne miejsce, nigdy się nie zawiodłam, za każdym razem szło sprawnie i bezzstresowo. Odkryłam wiele fajnych kosmetyków w atrakcyjnych cenach, normalnie szkoda by mi było kasy na niektóre z nich.

Do 24.09 macie dodatkową ofertę:No to have fun!

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog