Shiseido Ever Bloom

Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale odkąd pamiętam perfumy mają dla mnie wymiar ludzki. Zawsze kojarzą mi się z konkretną sytuacją i lu...

Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale odkąd pamiętam perfumy mają dla mnie wymiar ludzki. Zawsze kojarzą mi się z konkretną sytuacją i ludźmi, momentem w moim życiu, porą roku lub emocjami. 

Ever Bloom skrywa więcej niż myślicie. Niepozornie słodki zapach otula aurą białego światła. Cyklamen, lotos, esensja róży wnoszą świeżość i cudowne wrażenie świetlistej aury. Połączenie Absolutu Kwiatu Pomarańczy, Gardenii oraz Piżma tworzy wrażenie niezwykłej delikatności i kobiecej zmysłowości.
Ever Bloom to coś więcej niż zapach: to stan umysłu! Subtelne wyrafinowanie zawarte w każdej kropli. Biały, otulający światłem zapach, który wyraża Twoje wewnętrzne piękno. Charakteryzuje się unikalną piramidą zapachu opracowaną wyłącznie dla Shiseido. Nie jest to klasyczna linearna sekwencja znanych nam nut głowy, serca i bazy. Piramida Ever Bloom zbudowana jest wokół dwóch akordów, które tworzą wyjątkową, otulającą zapachem aurę. Radiance Accord (cyklamen, lotos, esencja różana) wnosi czyste, naturalne, wrażenie hipnotyzującej świeżości; Presence Accord (kwiat pomarańczy, gardenia, ekskluzywne piżmo Sylkolide) wyraża czułość,  uzależnienie, zmysłowość. Z upływem czasu Ever Bloom objawi opanowaną pewność siebie, pozostanie bliski Twojej skórze i sercu. Zainteresuje tych, których spotkasz, uwiedzie tych, których znasz. Zapach Ever Bloom został wykreowany przez AURÉLIEN GUICHARD.
Teatr i Ever Bloom to dla mnie emocje nierozłączne. Shiseido Ever Bloom to zapach, który zawsze będzie kojarzył mi się z zapachem teatru i tańcem, ma w sobie coś eterycznego, romantycznego i takiego własnie sentymentalnego. Teatr Wielki, gdzie odbyła się premiera zapachu Ever Bloom, to miejsce mojego dzieciństwa. Spędzałam tam wiele godzin będąc dzieckiem ganiając po jego najbardziej tajemniczych zakamarkach. Każdy kolejny powrót do tego magicznego miejsca to zapach krzeseł pokrytych zakurzonym zamszem, trzeszczące deski pod stopami, charakterystyczne echo podczas prób i klimat, którego nie jestem w stanie Wam opisać. I Ever Bloom, niezwykle intensywny, kobiecy, romantyczny,  czuły i zwiewny. Jest w nim wiatr i wiosna, tętniący życiem Paryż i róż. I taniec. Taki bardzo mój. To coś co na zawsze pozostanie we mnie. 

"Są kobiety na które zwrócisz uwagę i takie, które zapamiętasz." 
Życzę Wam, abyście zostały zapamiętane.

ETYKIETY:

Zobacz także:

10 komentarze

 1. Średnio w moim guście, ale powąchałabym. Lubię w perfumach różę i gardenię. Poza tym ten "zapach teatru" mnie zaintrygował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapach pięknie rozwija się na skórze. Warto dać mu szansę :)

   Usuń
 2. Nie przepadam za kwiatowymi zapachami, nawet na dzień wolę coś cięższego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też często sięgam po cięższe zapachy, jednak Ever Bloom ma w sobie to coś, co uzależnia :)

   Usuń
 3. Piękny! Ever Bloom to zapach , który chyba nigdy mi się nie znudzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i pięknie go opisałaś <3 Mnie również nie znudzi się nigdy! :)

   Usuń
 4. Przepiękny tekst - mam wrażenie, że prawie czuję ten zapach :) To musi być wyjątkowa kompozycja, skoro wywołała w Tobie tak miłe wspomnienia.
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że na jego uwielbienie złożyło się kilka rzeczy, ale zapach jest dla mnie wyjątkowy i wrócę do niego kiedyś ponownie :)

   Usuń
 5. Myślę, że by mi sie spodobał, wybredna nie jestem ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ha ha, a ja jestem dość wybredna, jednak na mój wybór składa się wiele elementów :)

   Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog