REVLON | Masz problem z wyborem idealnego tuszu do rzęs? Znajdź maskarę dla siebie!

Marka Revlon postanowiła ułatwić kobietom wybór odpowiedniego tuszu do rzęs poprzez stworzenie wyjątkowej linii maskar odpowiadającym róż...

Marka Revlon postanowiła ułatwić kobietom wybór odpowiedniego tuszu do rzęs poprzez stworzenie wyjątkowej linii maskar odpowiadającym różnym potrzebom. Nowe produkty zapewniają dokładnie taki efekt makijażu, jaki chcemy osiągnąć, bez mylących nazw i niezrozumiałych haseł reklamowych. Jasny podział oraz proste nazwy, które mówią wprost jak rzęsy będą wyglądały sprawią, że zakup nowego tuszu jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Marka Revlon stworzyła 5 nowych tuszy oraz dopasowanych do nich szczoteczek, które pogrubiają, wydłużają, pogrubiają i wydłużają lub wyraźnie podkreślają rzęsy. Aby osiągnąć wymarzony efekt część kobiet nakłada różne tusze warstwowo – ta obserwacja doprowadziła do powstania maskary Ultimate All-in-One, którą za chwilę zobaczycie w akcji. Posiada ona wszystkie 5 cech idealnej maskary: wydłuża i pogrubia rzęsy, perfekcyjnie je rozdziela, podnosi od nasady oraz nadaje im intensywny kolor.

Jakie rodzaje maskary wybrałam dla siebie?
MASKARA ULTIMATE ALL-IN-ONE
Nowa formuła, która za pomocą jednego tuszu stworzy idealne rzęsy. Nowa mini szczoteczka Power Mini Brush. Występuje tylko w kolorze czarnym. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka w kształcie elipsy rozprowadza tusz tak, aby rzęsy wyglądały spektakularnie
Unikalny, mini rozmiar ułatwia aplikację oraz pozwala na dotarcie do wszystkich włosków
Efekty?
 • Pogrubione
 • Wydłużone
 • Perfekcyjnie rozdzielone
 • Podniesione od nasady
 • W intensywnym kolorze

Cena detaliczna: 59, 90 zł

U mnie efekt nie jest piorunujący, ale jak na moje możliwości jest nieźle. Maskara ma kosmiczną szczotkę, ale bardzo wygodną w użyciu. Szybko i sprawnie nakłada produkt, nie nabiera go za dużo. ładnie rozczesuje. Nie tworzy efektu sztucznych rzęs, można nim uzyskać jeszcze mocniejszy, ale ja na dzień nie potrzebuję efektu drama.
MASKARA VOLUME+LENGTH MAGNIFIED
Maksymalnie pogrubione i wydłużone rzęsy, które przyciągają spojrzenia. Formuła wzbogacona o czarne, lśniące włókna, które zwiększają grubość i długość rzęs. Nowa szczoteczka Magnifying Lash BrushTM o kwadratowym przekroju tak rozprowadza tusz, że rzęsy zyskują maksymalną grubość i długość. Dostępne kolory: Blackest Black oraz Blackened Brown
Cena detaliczna: 49, 90 zł

Bardzo fajna szczotka, nie za duża i nie za mała. Wygodna w użyciu. Podobnie jak jej czerwona siostra nie rozmazuje się i ładnie rozprowadza. Nadaje większej objętości i bardziej wydłuża rzęsy. Efekt jest jednak bardzo podobny. Ładnie rozczesuje.
MASKARA SUPER LENGTH
Niezwykle długie rzęsy, w których zakochasz się od pierwszego spojrzenia. Bogata formuła z wydłużającymi włóknami łatwo rozprowadza się na rzęsach i pięknie je rozdziela. Nowa szczoteczka Lash Stretch BrushTM rozprowadza tusz nawet na najkrótszych rzęsach maksymalnie je wydłużając. Końcówka szczoteczki w kształcie stożka dociera do najmniejszych rzęs. Długie włosie szczoteczki wydłuża rzęsy. Kolor czarny. Można kupić ja także w wersji wodoodpornej. 
Cena detaliczna: 49, 90 zł

Przyznam się Wam, że osobiście nie sięgam po tusze wydłużające. Z wielu powodów, zawsze myślałam, że przy tak krótkich i marnych rzęsach wydłużenie to za mało. Dziś uważam, że to był błąd. Tym tuszem najbardziej trzeba się napracować, ale efekt nam to wynagrodzi. Jestem zadowolona z efektu wydłużenia, jest ono widoczne. Tusz nie tworzy efektu sztucznych rzęs, wyglądają naturalnie. Zdecydowanie jestem na tak! Szczotka jest największa i trzeba uważać, jak się nią pracuje, nie odbija się i nie kruszy. 


Podsumowując fajny produkt. Plus za zmywanie samą wodą. Ostatnio bardzo to doceniam, rzęsy nie wymagają tarcia, delikatnie dotykam nasączony wacikiem i po chwili demakijaż gotowy. Tusze nie rozmazują się i nie odbijają (chwała im za to), a także nie kruszą. Są w przyjaznej cenie, a do tego podoba mi się ich dizajn, prosty i przyjazny. Kupicie je oraz inne produkty REVLON m.in. w Douglas.pl.

Znacie tusze marki REVLON? 

ETYKIETY:

Zobacz także:

16 komentarze

 1. Efekt jak za taką cenę jest niezbyt zadowalający ... Mam już swojego ulubieńca, a to prawda ciężko znaleźć mascarę idealną dla siebie i dopasowaną do Naszych rzęs, każda z Nas ma ten odwieczny problem .

  Buziaki Kochana

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma efektu WOW, ale na co dzień każda wersja by się u mnie sprawdziła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na wieczór możesz sobie zrobić dramatyczny look, jak najbardziej :)

   Usuń
 3. Masz długie rzęski znaczy ładnie podkreślone ale mnie namawia na kupno ta niebieska ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie, to wydłużenie mnie zaskoczyło, miło nie powiem :)

   Usuń
 4. Nie używałam, ale pomysł na taki produkt bardzo fajny, chyba ta pierwsza najlepiej by się sprawdziła u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym je na swoich rzęskach przetestowała.... ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. czerwona najbardziej mnie przekonuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. daje najbardziej wyraźny efekt, to prawda, choć na moich rzęsach ciężko go pokazać :D

   Usuń
 7. Czerwona ma ciekawą szczoteczkę :) Nigdy nie miałam maskary Revlon, a szkoda :)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog