Nowe zapachy Emporio Armani. Niezwykła historia miłości.

Jak wygląda współczesne love story? Laura i Paul to dwie silne osobowości których serca biją w jednym rytmie. Mieszkają w sercu Nowego Jo...

Jak wygląda współczesne love story? Laura i Paul to dwie silne osobowości których serca biją w jednym rytmie. Mieszkają w sercu Nowego Jorku, ona pisze, on rysuje. Ona jest niezależną kobietą, on niepoprawnym romantykiem. Szukają się wzajemnie, udowadniają sobie siłę uczuć, nie mogą bez siebie żyć. Niezależnie od tego, czy jest to dach budynku, czy dach żółtej taksówki.

W 1981 roku Giorgio Armani stworzył miejską markę Emporio Armani, pełną pozytywnej energii, inspirowaną młodością i wolnością. Była to nowa, nieco bardziej eksperymentalna wersja stylu mistrza. Emporio Armani stała się kolekcją dla kobiet i mężczyzn, którzy nie ustają w poszukiwaniach, są twórczy, na każdym kroku towarzyszy im miłość oraz chęć działania. 
"Od pierwszych chwil Emporio stało się moim ulubionym 'laboratorium'. Bacznie obserwując codzienne życie zwyczajnych ludzi zrozumiałem, w jakim kierunku powinienem podążyć. W kolekcji czuć powiew młodości, jednak nie jest przeznaczona wyłącznie dla 20-latków. To propozycja dla osób, które chcą czuć się młodo niezależnie od metryki." - Giorgio Armani 

Rok 2017 należy do dwóch nowych zapachów, celebrujących uroki współczesnego życia i dedykowanych przedstawicielom nowej generacji. To historia uczucia – bezwarunkowej, radosnej miłości uchwyconej w dwóch zapachach, których wspólnym symbolem są splecione obrączki. Matilda Lutz i James Jagger grają Laurę oraz Paula, parę kochanków, każdego dnia wystawiających swoje uczucia na zwycięską próbę. Historia miłosna na miarę XXI wieku, osadzona w realiach światowej metropolii. 
Doświadczają miłości, dzięki której czują się silniejsi i wszystko staje się możliwe. Miłość, która sprawia, że można więcej zobaczyć i lepiej zrozumieć. Trzy sceny z życia, w których Paul oraz Laura przekuwają każdą sytuację w pozytywne i hedonistyczne doświadczenie. Trzy tytuły brzmią jak „miłosna mantra”, przywołując nadzwyczajne moce i sprawiając, że z każdym dniem czują się silniejsi i pewniejsi swych uczuć.

Because It's You and Stronger With You to zapachy o o podobnej sile oddziaływania – jeden perfekcyjnie kobiecy, drugi idealnie męski. Dopełniają się wzajemnie i nie mogą bez siebie istnieć. 


Dla niej | BECAUSE IT’S YOU 

Zapach dla niej jest radosny, pociągający i przyciągający. Pełen dzikiej jeżyny, która w połączeniu z neroli ujawnia naturalną elegancję. Co skrywa w głębi serca ta kusząca piękność? Aromat, który spowija jej ciało jest niewątpliwie kobiecy, pobudza instynkty i namiętność. Błyskawicznie roztacza wokół swój czar uzależniającego i wyrafinowanego absolutu róży. Do gry uwodzenia przyłącza się wanilia, której towarzyszy piżmo. 

BECAUSE IT’S YOU ujawnia wielopłaszczyznową, głęboką zmysłowość. Natychmiast przykuwa uwagę wyrafinowaniem i bogactwem nut, jest deklaracją pilnej potrzeby miłości. 

Dla niego | STRONGER WITH YOU 

Mężczyzna jest nowoczesny, emanuje energią teraźniejszości. Nieprzewidywalny, zaskakuje oryginalnością jak korzenny akord nut głowy – mariaż kardamonu, różowego pieprzu i liści fiołka. Charakteryzuje się niezwykłą elegancją, wyrażoną nutą szałwii, przebłyskującą w sercu kompozycji. Komunikuje się z otoczeniem przez zmysły, roztaczając waniliową esencję. Zakochuje się w słodyczy, otaczającej akord kandyzowanego kasztana, poddając się jego magnetyzmowi: STRONGER WITH YOU. 

OBIETNICA ZAMKNIĘTA W FLAKONIE 

Czyste linie, kwintesencja formy i rozpoznawalny na pierwszy rzut oka styl Giorgio Armani. Flakony są przede wszystkim zmysłowe: zaokrąglone kształty nawiązują do męskich ramion i kobiecych bioder. Tworzące więź między damskim i męskim flakonem krągłe, metalowe zamknięcie dodaje całości elegancji. Umieszczone poniżej dwa pierścienie splatają się w rytmie gorących ciał. Wytrawione w szkle ‘O’ z wyrazu ‘YOU’ przywołuje obraz obrączek i bezwarunkowego, pochłaniającego wszystko uczucia. 
Zapachy New Emporio powstały, aby opowiedzieć historię o sile oddziaływania miłości, energii,  z mocy czerpanej z bycia razem tak 'poprostu', która sprawia, że rosną nam skrzydła u ramion. Nie jest to opowieść banalna, niesie za sobą prawdziwą historię, którą znamy z własnego życia (oby!), czystej i radosnej miłości pełnej spontanicznych zdarzeń. Bez reflektorów i blichtru. 

Tak samo jak dwoje ludzi, Because It's You oraz Stronger With You nie potrafią bez siebie żyć. Łączy je głębokie uczucie i najlepiej komponują się razem. Nie uwierzycie, ale kiedy sięgam po nowość od Armaniego sięgam właśnie po oba te zapachy naraz. Niesamowicie się uzupełniają.

ETYKIETY:

Zobacz także:

10 komentarze

 1. Uwielbiam zapachy Armaniego, kolejne perfumy do obwąchania :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje ulubione to Code. Zapach stworzony dla mnie. Nigdy mi się nie nudzi :)

   Usuń
 2. Jeszcze go nie wąchałam... ale muszę sprawdzić. Pierwszy raz widzę, żeby zapachy - męski i damski do siebie pasowały. Sprawdzę na 100% :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, ja również pierwszzy raz się z tym spotykam :)

   Usuń
 3. Fajnie mieć z mężczyzną zapach z tej samej serii ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To są idealnie skomponowane "pod siebie" zapachy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Spryskałem się wersją męską i pachniałem bardzo długo :)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog