BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT ABSOLUTE

Śmiała, zmysłowa i niczym nieskrępowana, Bella Hadid uosabia nieomylny rzymski glamour Bulgari, jako twarz najnowszego zapachu, Goldea T...

Śmiała, zmysłowa i niczym nieskrępowana, Bella Hadid uosabia nieomylny rzymski glamour Bulgari, jako twarz najnowszego zapachu, Goldea The Roman Night Absolute.

W świecie Goldea, Włoski Dom Jubilerski i Perfumeryjny przedstawia najpiękniejszy metal szlachetny świata jako nocną boginię, symbolizującą jedyne w swoim rodzaju światło Rzymu i majestat jego dawnych ulic nocą. Nazwana od słowa dea, z łaciny - bogini, Goldea The Roman Night Absolute jest najbardziej luksusową, intensywnie uwodzicielską kreacją w kolekcji, zniewalającą zmysły fascynującą, złotą poświatą.
Czarująca, piżmowo - szyprowa woda perfumowana autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillasa, ewokuje piękno i tajemniczość Rzymu, jego niekończących się możliwości nocnych przygód. Z intensywnie zmysłowym czarnym piżmem, ciepłymi owocami, paczuli i jaśminem, zniewala śmiałym połączeniem uzależniających nut i obiecuje noc nieokiełznanej namiętności i euforii.

"Zaprojektowałem absolut nasączony zmysłowością, zapach o bezgranicznych możliwościach, zadziwiający niespodziewanymi zwrotami, błyskawicznie hipnotyzujący, zanim zawładnie wszystkim zmysłami - ekstremalnym, ultra-zmysłowym napięciem, którego braku dłużej już nie będziesz mogła wytrzymać" mówi Alberto Morillas. 

Zainspirowana nowoczesną muzą, Goldea The Roman Night Absolute to zapach dla silnej, niezależnej kobiety, pełnej kobiecego blasku, która podejmuje własne decyzje i kontroluje swój los. Ten nocny klejnot to wolny duch, który udaje się tam gdzie zechce i oczarowuje każdego kogo spotka na swej drodze.

OLFAKTYWNA PIRAMIDA

Olśniewający początek 
Zniewalająca, ekscytująca, piżmowo - szyprowa sygnatura. Obietnica intensywnych i niezapomnianych wrażeń. 

Kwiatowe serce 
Pysznie uwodzicielskie nuty czarnej śliwki i płatków kwiatu pomarańczy błyskawicznie zawładnął umysłami.

Zniewalająca głębia 
Czarne piżmo, najgłębsze i najciemniejsze, najbardziej zmysłowe z piżm, otula zmysły wraz z aksamitnym paczuli i akordem krystalicznego mchu.


DUCH SERPENTI

Goldea The Roman Night Absolute umieszczono we flakonie, równie uwodzicielskim, jak sam zapach. Ubrany w czerń od stop do głów, w świetle i cieniu, jego ciemne, zmysłowe, połyskujące kształty kontrastują ze złotymi akcentami, z których Bvlgari słynie jako Jubiler. Urzekający, wężowy motyw – ikoniczne Serpenti Bvlgari dodaje elegancji szyi flakonu. Od najwcześniejszych lat ludzkości, w starożytnej Grecji i Rzymie, wąż był symbolem mądrości, witalności i uwodzenia. Podobnie jak Bogini Rzymskich Nocy, dla której powstał ten zapach.

ETYKIETY:

Zobacz także:

4 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog