Pielęgnacja ochładzająca kolor włosów od Kevin Murphy.

Chłodny blond to marzenie wielu blondynek. Jak radzić sobie z blond włosami po wizycie w salonie fryzjerskim? Jak nie doprowadzić, aby ef...

Chłodny blond to marzenie wielu blondynek. Jak radzić sobie z blond włosami po wizycie w salonie fryzjerskim? Jak nie doprowadzić, aby efekt chłodnego, popielatego blondu utrzymał się do kolejnej wizyty w salonie? Na te oraz inne pytania dotyczące koloru włosów odpowiem wam razem z marką Kevin Murphy.

Na rynku znajdziemy wiele produktów, które radzą sobie z utrzymaniem chłodnego koloru blondu po koloryzacji w salonie fryzjerski. Na szczęście. Niektóre z nich znajdziemy już w drogerii. Dla mnie pielęgnacja blond włosów jest kwestią kluczową. Do fryzjera bowiem udaję się raz na 3, a nawet 4 miesiące, zależy mi więc, aby przez cały ten czas był zadbane, a kolor utrzymany w chłodnym blondzie.

Jednym z problemów, z jakimi się borykam to fakt, że płukanki mocno wysuszały mi włosy. Mogłam je stosować więc rzadko, max. raz na półtora, dwa tygodnie. W innym razie kosmetyki te fundowały mi co najwyżej siano na głowie.
Czym więc się różni pielęgnacja COOL.ANGEl i CRYSTAL.ANGEL od innych produktów schładzających kolor? Przede wszystkim ich nie przesuszają. Jest to kuracja, która ma kolor włosów schłodzić, ale przede wszystkim nawilżyć je i pielęgnować. Włosy są wygładzone oraz błyszczące. Jak często używam tej kuracji? Raz w tygodniu. 
Kevin Murphy w Polsce podjął działania mające na cele wsparcie Stowarzyszenie Amazonki w ramach kampanii walki z rakiem piersi i przeznaczy 1% całej październikowej sprzedaży KEVIN.MURPHY LOVES PINK dla potrzebujących kobiet. 

ETYKIETY:

Zobacz także:

4 komentarze

  1. Oj czuje sie zachecona, juz od pewnego czasu ta marka mnie kusi teraz wiem co wybiore jako pierwsze <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. trochę zazdroszczę ;) ja skazana jestem na farbowanie ;)

      Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog