Givenchy Le Rose Perfecto

Róż... synonim swobody, spontaniczności i kobiecości. Róż... pełen optymizmu i miłości do życia. Róż... odważny.

Róż... synonim swobody, spontaniczności i kobiecości.
Róż... pełen optymizmu i miłości do życia.
Róż... odważny.
Róż obecny jest od zawsze w Domu Mody Givenchy, w dawnych kreacjach mody, które projektował Hubert de Givenchy, oraz w dzisiejszej gamie makijażu - manifestuje według marki nonkonformizm kobiety. Jest potwierdzeniem niezależności jej ducha i radosnego usposobienia.

Wszechobecny w historii Domu, róż jest kolorem niepodobnym do żadnego innego, zdolnym do podnoszenia naszej pewności siebie. Ten awangardowy i odważny kolor cały czas pokazuje się w nowych odsłonach, aby zadziwiać nas jeszcze bardziej.

WYBIERZ RÓŻ

Duch różu w ujęciu Givenchy skupił się dziś w nowym gwiazdorskim produkcie: Le Rose Perfecto. Połączenie makijażu i pielęgnacji – pomadka Le Rose Perfecto to stylowe akcesorium i niezbędny produkt upiększający, który zdobi usta, zapewniając im jednocześnie działanie odżywcze, wygładzające i wypełniające.

Koloryzujący efekt pomadki i pielęgnacyjne działanie balsamu do ust. Odcienie różu, które uwydatniają określony look... Le Rose Perfecto to nowy fetysz, talizman, który stanowi synonim śmiałości i pozytywnego myślenia. Uosabia kwintesencję różu marki Givenchy. Jest odą do wolności.

MAKIJAŻ I PIELĘGNACJA

Przekraczając granice, jakie dzielą makijaż i pielęgnację, Le Rose Perfecto doskonale łączy żywe odcienie z kojącym działaniem balsamu. Paradoks wreszcie został rozstrzygnięty w piękny sposób.

Dzięki kremowej formule wzbogaconej o kompleks odżywczy, Le Rose Perfecto zdobi usta czystymi, naturalnymi i świetlistymi odcieniami. Sprawia jednocześnie, że stają się odżywione, nawilżone i wypełnione. Ekstrakt z shea, który ma cenne i skuteczne właściwości, intensywnie nawilża i odżywia.

Lecz to nie wszystko: Le Rose Perfecto zawiera również kuleczki kwasu hialuronowego, które wypełniają drobne linie i zatrzymują cząsteczki wody obecne na powierzchni ust. Kuleczki kwasu hialuronowego zwiększają objętość ust nawet 50-krotnie, dzięki czemu stają się one piękniejsze, gładsze i pełniejsze. To kompleksowe działanie zachęca Cię, by sięgać po produkt jeszcze częściej.

Glazed Beige, Timeless Pink, Cosmic Plum... Paleta zawiera osiem podstawowych odcieni: gamę róży – od cielistego i różanego po fioletowy i koralowy, oraz opalizujący odcień przezroczysty o trafnej nazwie White Shield (biała osłona).IKONA STYLU

Legendarny design kultowej już pomadki. W zgodzie z kodami marki Givenchy, Le Rose Perfecto ma smukłe etui z różową skórą w pasującym kolorystycznie opakowaniu zewnętrznym. I zawiera naturalnie atrybut Domu: metaliczny ćwiek nawiązujący do świata mody – pożądany emblemat Couture.

Siła różu... Blanca Padilla – twarz Givenchy Le MakeUp, pokazuje Le Rose Perfecto jako produkt wyrażający jej swobodną postawę i kobiecość. Awangardowy akcent, który nadaje marce jej niepowtarzalny czar: makijaż powstał z połączenia dwóch odcieni Le Rose Perfecto: Fearless Pink nr 202 na całych ustach oraz White Shield nr 000, który nadaje im holograficzny połysk na dolnej wardze. Szykowna i śmiała technika mix & match. Róż jest zawsze pełen niespodzianek.

ETYKIETY:

Zobacz także:

0 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog