Clinique: podkład Even Better Refresh

Podkład o dobrym kryciu o działaniu pielęgnacyjnym brzmi kusząco. Działanie lekko nawilżające i wygładzające oferuje najnowszy podkład Cl...

Podkład o dobrym kryciu o działaniu pielęgnacyjnym brzmi kusząco. Działanie lekko nawilżające i wygładzające oferuje najnowszy podkład Clinique Even Better Refresh.

Even Better Refresh daje pełne krycie, wyrównuje koloryt, wygładza powierzchnię skóry i jest trwały. Ze względu na działanie pielęgnacyjne zapewnia efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry.

Podkład prezentuje się na twarzy naturalnie, nie uzyskamy nim efektu maski, aplikacja jest przyjemna, nie marze się i nie ściera, dzięki czemu szybko wykonamy rano makijaż. Zaletą jest również gama kolorystyczna, pojawiły się kolory dla bladziochów, więc cieszę się, że mogę wybrać coś dla siebie.
Po nałożeniu skóra, zwłaszcza sucha jak moja, nie odczuwa ściągnięcia. Nie zbiera się w zmarszczkach. Daje ładne satynowe wykończenie i jest bardzo trwały – producent zapewnia aż 12h trwałość, czego ja nie miałam okazji zweryfikować.

Ze względu na działanie pielęgnacyjne regularne używanie poprawia widocznie wygląd skóry, wygładza jej teksturę poprzez długotrwałe nawilżenie. Tuż po aplikacji skóra staje się wygładzona i promienna, jej koloryt wyrównany. Po 4 tygodniach stosowania formuła pomaga wygładzić powierzchnię skóry za pomocą peptydów energetycznych, takich jak Acetylo- Heksapeptyd-8 (Argelina) i Acetylo-Heksapeptyd-12.

Podkład dostarcza skórze 24-godzinne nawilżenie z wykorzystaniem technologii hydratacji gamy Moisture Surge. Kwas hialuronowy zawarty w formule wypełnia cienkie, suche linie. Przywraca skórze subtelny blask i poprawia jej koloryt i teksturę dzięki zawartości kwasu salicylowego.

ETYKIETY:

Zobacz także:

8 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog