Nowości NARS. Paleta Skin Deep.

Dziś opowiem wam o tym, że idealna paleta istnieje, a także o tym, że tak, wykonacie nią każdy makijaż. Dzienny oraz wieczorowy.

Dziś opowiem wam o tym, że idealna paleta istnieje, a także o tym, że tak, wykonacie nią każdy makijaż. Dzienny oraz wieczorowy.

Najnowsza paleta NARS Skin Deep pozwoli wam wykonać wiele makijaży. Przekonacie się o tym za chwilę, że jest to idealnie skomponowana paleta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających makijażystek.

Na pierwszy rzut oka prosta skrywa w sobie cienie o różnej intensywności oraz rodzaju wykończenia: matowe, opalizujące i metaliczne. To co jest jej ogromną paletą i to trzeba w ogóle przyznać marce, bo widzę tę samą zasadę w większości ich palet, że wielkość cieni, które najczęściej zużywamy w makijażu jest większa, tutaj górna kolumna cieni uniwersalnych, które wykorzystujemy w większości makijażu, jak cienie bazowe czy też transferowe.
Pigmentacja cieni zadowoli zarówno makijażystki jak i amatorki, bez problemu sobie z nią poradzicie. Pigment Powder Technology NARS zastosowany w tych cieniach odpowiada za jedwabistą konsystencję i spektakularne wykończenie. Cienie wyglądają przepięknie ale i praca z nimi to jest coś. Łatwo się rozcierają, łączą ze sobą a także z innymi cieniami. Są idealnie napigmentowane, nie tworzą plam.

Tkwi w tej palecie ogromny potencjał, na pierwszy rzut oka wygląda niepozornie, ale po pierwszym wypróbowaniu skradnie wasze serca. Z ręką na sercu stwierdzam, że mogłabym mieć jedynie tą paletę i z powodzeniem spełniłaby one moje potrzeby. 
Kolejną gwiazdą wiosennych nowości NARS jest rozświetlacz Super Radiant Booster. Produkt w płynie w kolorze różowego złota, czyli w kolorze uniwersalnym, aby pasował do każdej tonacji. Jak go stosować? W sumie, tak jak lubicie. Można wymieszać go z podkładem, nałożyć bezpośrednio na twarz przed aplikacją podkładu lub miejscowo na wybrane miejsca twarzy. Zachęcam do aplikacji tego typu produktów na dekolt i odsłonięte latem części ciała. W ogóle zachęcam! Stosujcie płynne kosmetyki, one nie tylko odmładzają i odświeżają, wyglądają najlepiej.

ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog