Paco Rabanne, Lady Million Empire

Jak być najlepszą? Ośmiel się robić wszystko. Zawsze. To ty kreujesz swój los. Stwórz z niego dzieło sztuki. Jak diament. Słuchaj tylko s...

Jak być najlepszą? Ośmiel się robić wszystko. Zawsze. To ty kreujesz swój los. Stwórz z niego dzieło sztuki. Jak diament. Słuchaj tylko siebie.

Lady Million jest żywym dowodem na to, że jest to możliwe: Bądź kobietą i zbuduj imperium. bez niczyjej pomocy. Dostaniesz wszystko to czego pragniesz, tylko dlatego, że bardzo tego chcesz. Właśnie w nas tkwi nasza siła. Kolekcjonuj zwycięstwa. Bądź uparta, wyjątkowa i mierz wysoko. 

Lady MILLION EMPIRE to opowieść o silnej kobiecie, nie damie, ale królowej. Jest pewna siebie, każdego dnia zwyciężą, czuje smak sukcesu i upaja się nim. 

Lady Million Empire to pierwszy zapach szyprowy Paco. We współpracy z Anne Flipo - twórczynią Lady MILLION - Jean Christophe Herault (IFF) stworzył nowoczesny szypr. Szyprowa konstrukcja dla mocy i wyrafinowania, z paczulą jako jej podporą. Akord: kwiat magnolii zanurzył się w aromacie totalnie uzależniającego koniaku. Cudownie zuchwałe.

DNA z kwiatu pomarańczy: w Lady MILLION esencja ta wyrażała bogactwo świeżości. Tutaj kwiat gra w musującej, pomarańczowej tonacji (esencja neroli), aby zmienić się w zwierzęcy i lekko owocowy z akordami osmantusa. Paczula: oczyszczona ze swych ziemistych faset, „akord białej paczuli” dodaje jasnego, drzewnego i likierowego charakteru otulonego białym piżmem.

DWA PRZECIWSTAWNE AKORDY W HARMONII, czyli...

Musujące, wieloznaczne kwiaty
Świetlista magnolia Crystal. Świeże płatki. Kwiat pomarańczy i esencja osmantusa w skórzano-brzoskwiniowej odmianie. Ciepłe, niemal cielesne, płatki. Kwiatowy pośpiech tuż przed pełnym rozkwitem.

Uzależnienie od koniaku
Władza paczuli nad nutami piżma. Likier i soczyste akcenty złotego koniaku. Kandyzowana porzeczka wiedzie na pokuszenie. Pozostaje ślad. I uczucie upojenia. 

Magnolia, kwiat pomarańczy, esencja osmantusa, białe paczuli, akordy koniaku, czarna porzeczka, wanilia. 

Kwiatowy zapach szyprowy, ultra-świetliste kwiaty magnolii zanurzone w koniaku. Muszę przyznać, że jest to wysoce uzależniająca zuchwałość. Jest niebanalny i spodoba się wielu z was, mogę się założyć, że skradnie serca kobiet, które z pozoru pozostają w cieniu. Nie tym razem. Ten zapach dodaje odwagi i otwiera nieznane drzwi. 

Butelka w kształcie różowego diamentu, który ma ośmielać. Zdecydowanie zuchwały i luksusowy.

ETYKIETY:

Zobacz także:

9 komentarze

 1. Ciekawi mnie ta nowa odslona, poprzednia znam i lubie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Już go testowałam i bardzo mi się spodobał. I nuty ma ciekawe i też takie, które lubię:). Wspaniała propozycja na jesień:).

  OdpowiedzUsuń
 3. A ta wersja to dla mnie nowość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie czaję się na najnowszy zapach YSL Libre :)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog