Pomadki Clinique Even Better Pop Lip Colour Foundation

Jak dobrać kolor pomadki, aby najlepiej pasował do koloru naszej skóry? Zadanie nie łatwe, marka clinique znalazła rozwiązanie. Clinique ...

Jak dobrać kolor pomadki, aby najlepiej pasował do koloru naszej skóry? Zadanie nie łatwe, marka clinique znalazła rozwiązanie. Clinique Shade-Match Science™ to sprawdzona metoda doboru idealnych odcieni kosmetyków do makijażu twarzy i ust.

Każdy odcień podkładu Even Better Pop Lip Colour Foundation–Naked, Casual, Glam–oferuje inną intensywność w oparciu o odcień twojej skóry. Daje ci to możliwość eksperymentowania z różnymi stylizacjami i dobierać je w zależności od nastroju.
Znacie Złoty Podział? Jest to harmonijna proporcja charakteryzująca najpiękniejsze dzieła sztuki i twory natury. Dzięki niej wiemy jak przenieść proporcję do świata kolorów w celu znalezienia najkorzystniejszego koloru dla odcienia naszej skóry. Sprytne prawda?

Kolekcja pomadek nude jest odpowiedzią dla tych z was, również dla mnie, dla których dobór idealnego koloru nude był do tej pory wyzwaniem. Za szara, za fioletowa, za pomarańczowa, za czerwona. Znacie to? Bogaty wybór Clinique Even Better Pop Lip Colour Foundation wybierasz pod kolor swojej skóry, dokładnie podkładu, jaki kupujesz od Clinique. Każdemu kolorowi podkładu odpowiada kilka odcieni pomadek, które będą współgrały twojej karnacji. Rozwiązanie na dobranie idealnego koloru nude mamy podane na tacy.
Nie będzie dla was zaskoczeniem, że pomadki świetnie się u mnie sprawdziły, gdyż od lat jestem fanką pomadek Clinique. Nawilżają usta, mają satynowe wykończenie i nie osadzają się w liniach i zmarszczkach. Nie zbierają się też po kilku godzinach. Mimo, że ich formułą jest satynowa pomadki utrzymują się długo na ustach. Za nawilżenie odpowiada witamina E zawarta w składzie. Dodatkowo formułą wolna jest od parabenów, ftalanów i zapachu. Muszę przyznać, że bardzo komfortowo się je nosi. Wyglądają naturalnie.

Duży wybór? 5 odcieni? Nie! Jest ich aż 28. Kolor dobierzecie w salonie na podstawie cyfrowego urządzenia Clinique Shade-Match Science™. Skorzystacie z niego oczywiście bezpłatnie. Z jego pomocą konsultant dobierze wam odcień podkładu (brzmi jak bajka prawda?) oraz kolor pomadki. Dajcie znać, czy to jest ciekawa dla was opcja?

ETYKIETY:

Zobacz także:

8 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog