Płynne pomadki Rouge Velvet Ink od Bourjois Paris

Makijaż ust, zazwyczaj traktuję po macoszemu, przyznaję. Najczęściej nie mam już czasu na ten etap, więc sięgam po bezpiecznego nudziaka lub...

Makijaż ust, zazwyczaj traktuję po macoszemu, przyznaję. Najczęściej nie mam już czasu na ten etap, więc sięgam po bezpiecznego nudziaka lub olejek. 

Latem korzystam najczęściej z błyszczyków, ale jesienią brakuje mi zdecydowanego akcentu na ustach. Jaka jest idealna pomadka? 

Długotrwała, ale nie matowa i wysuszająca. Powinna mieć satynowe wykończenie i szybko się aplikować. W ostatnim czasie moim odkryciem są pomadki w płynie od Bourjois. Rouge Velvet Ink występują w 8 intensywnych odcieniach, są trwałe i dzięki niej uzyskamy efekt nieskazitelnych i intensywnych ust. Na uwagę zasługuje unikalny, cienki aplikator, dzięki któremu precyzyjnie zaznaczymy kontur i wypełnimy kolorem usta.

Pomadki mają lekką konsystencję, nie zastygają za szybko, dzięki czemu mamy czas na ewentualne poprawki. Niesamowita trwałość. Pomadka Bourjois jest odporna na ścieranie i nie rozmazuje się! Nie powiem, że utrzymała się 24h jak podaje producent, ale kilka godzin gadania, jedzenia i picia daje radę. Ładnie schodzi, równomiernie. 

Cieszę się, że czasy ciężkich, matowych formuł powoli przeganiają trendy na rzecz komfortowych produktów do ust. Rouge Velvet to z jednej strony trwałe i nasycone kolory, super pigmentacja i brak przesuszenia. 

ETYKIETY:

Zobacz także:

4 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog