They’re Real! Magnet: Ekstremalnie Wydłużająca Maskara od Benefit Cosmetics

Test maskary do rzęs to nietypowe wydarzenie na tym blogu. Ostatnia premiera Benefit zainspirowała mnie, aby zaprezentować wam niezwykły efe...

Test maskary do rzęs to nietypowe wydarzenie na tym blogu. Ostatnia premiera Benefit zainspirowała mnie, aby zaprezentować wam niezwykły efekt. Doceni go każda osoba, która ma krótkie i trudne do podkreślenia rzęsy. 


W nowej maskarze Benefit zastosowano wręcz kosmiczną technologię, która działa jak magnes. Magnetycznie napędzany rdzeń szczoteczki przyciąga nieziemską formułę tuszu dla efektu długich i pięknie podkreślonych rzęs. Kosmetyk docenią osoby, które nie mają rzęs do nieba. Wystarczy jedno pociągniecie, aby już zobaczyć ogromną różnicę.


Jak to działa? Szczoteczka o magnetycznym rdzeniu przyciąga magnetyczną formułę, która pokrywa nasze rzęsy daleko poza ich końce dla efektu liftingu i wydłużenia. Zawiera wypustki ZigZag, które idealnie rozczesują i rozdzielają włoski. Szczoteczka jest dość sztywna, ale też dzięki temu precyzyjna, pięknie rozczesuje rzęsy.
Jego formuła wzbogacona została minerałami, dzięki czemu jest lekka, niewyczuwalna na rzęsach, co doceniam jako alergik. Efekt i intensywność możemy budować, dzięki czemu maskara jest kosmetykiem uniwersalnym. Niestety zdarzyło mi się, że mi się rozmazała, co bardzo rzadko zdarza mi się przy użyciu tuszów do rzęs. Kosmetyk nie kruszy się nawet po długim dniu. Efekt wynagradza wszystko.

ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

  1. Piękny efekt. Ja mam swoje ulubione Sumptuose Estee Lauder i Marc Jacobs, najczęściej kupuję miniaturki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam okazji jej używać, ale też jakoś specjalnie mnie nie kusi :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Robi wrażenie! Podoba mi się

    OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog