Duńska jakość kosmetyków DECUBAL

Dziś tylko pokażę, recenzje znajdziecie na blogu za jakiś czas. Trafiły w moje ręce kosmetyki duńskie do skóry problematycznej i atopowej fi...

Dziś tylko pokażę, recenzje znajdziecie na blogu za jakiś czas. Trafiły w moje ręce kosmetyki duńskie do skóry problematycznej i atopowej firmy DECUBAL:Duńskie kosmetyki Decubal od ponad 30 lat pielęgnują suchą, bardzo suchą i atopową skórę klientów w północnej części Europy.

Specyficzne dla tych krajów są bardzo ostre warunki klimatyczne zwłaszcza w zimie, zarówno w mroźnym powietrzu, jak też w ogrzewanych pomieszczeniach z bardzo suchym powietrzem, częste ekstremalne zmiany temperatury (od +20°C do nawet -20°C) przy wychodzeniu z ogrzewanych pomieszczeń na zewnątrz. Również w lecie silny morski wiatr niosący drobiny soli nie rozpieszcza skóry. W takich warunkach skóra wymaga szczególnej ochrony przed bardzo szybkim wysuszeniem i uszkodzeniem.

Jedynie skandynawscy eksperci znający tę specyfikę klimatyczną, współpracujący z dermatologami i doświadczający osobiście problemów związanych z klimatem mogą stworzyć kosmetyki odpowiednie do ekstremalnej ochrony.

Dzięki nim właśnie powstała marka Decubal – skandynawski ekspert w walce z suchą skórą.
Marka Decubal oferuje również kosmetyki opracowane specjalnie z myślą o ochronie i pielęgnacji skóry chorych z Atopowym Zapaleniem Skóry.

Skóra sucha, bardzo sucha i atopowa jest źródłem wielu uciążliwych objawów, zwłaszcza świądu. Skuteczna pielęgnacja przywracająca prawidłowe nawilżenie ma kluczowe znaczenie w przywróceniu komfortu pacjentowi
Standardem postępowania w AZS jest codzienne stosowanie emolientów.

Zaletą kosmetyków jest ich cena. Oferta zapowiada się interesująco. Niestety, w PL ceny dermokosmetyków są bardzo wysokie - taka już nasza dola, na chorobach i dolegliwościach zarabia się najlepiej :)


Więcej info nt. www.decubal.pl 

Jeśli miałyście okazję używać - dajcie znać :)

ETYKIETY:

Zobacz także:

7 komentarze

 1. nigdy nie słyszałam o tych kosmetykach, ale ze względu na suchą skórę chętnie bym je wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłych testów. Olejek pod prysznic - rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. udanych testów, bardzo dobre kosmetyki

  OdpowiedzUsuń
 4. też właśnie je testuję i jak na razie (odpukać w niemalowane) zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog