Warsztaty z marka Braun #breakfree

Piękna. Pewna siebie. Zdecydowana i niezależna. Jaka jest współczesna kobieta? Czy istnieje solidarność jajników i jak ważne jest wzajemn...

Piękna. Pewna siebie. Zdecydowana i niezależna. Jaka jest współczesna kobieta? Czy istnieje solidarność jajników i jak ważne jest wzajemne wsparcie. Na te oraz inne pytania próbowałyśmy odpowiedzieć sobie podczas warsztatów Braun w zeszły weekend.

Każda z nas wie, jak ważna jest pewność siebie. Wie o tym także marka Braun, która w ramach swojej kampanii Break Free podkreśla, że wzajemnie wsparcie kobiet, czy powiedzenie zwykłego komplementu może zdziałać cuda. W tegorocznej odsłonie kampanii Braun chcę pokazać kobietom, że budowanie pewności siebie to także właściwe dbanie o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Bo przecież przejęcie kontroli nad własnym pięknem, tym jak wyglądamy i jak się czujemy sprawia, że jesteśmy silniejsze gdy nadchodzi moment zwątpienia i możemy korzystać z nieograniczonych wyborów, które podejmujemy każdego dnia!

W trakcie dnia z Braun miałyśmy do dyspozycji 4 strefy. Podczas spotkania z dermatologiem skupiliśmy się na temacie depilacji i pielęgnacji skóry twarzy, poznałyśmy 2 nowości z linii Silk-épil i Braun Face. Spotkanie poprowadziła dr n. med. Urszula Kozłowska.

Następnie przeszłyśmy do kolejnej sekcji - tym razem fryzjerską, którą poprowadził stylista gwiazd Kajetan Góra, który pokazał nam nową linię suszarek Braun Power Perfection. O włosach to ja mogę rozmawiać godzinami, więc ta część była niezwykle ciekawa i pouczająca, w końcu człowiek uczy się całe życie. Zapomniałabym! Alfy wróciły, pamiętacie?
Kobiecą pewność siebie przegadałyśmy z life coachem, psychologiem i trenerem Kingą Ślużyńską, która przegadałyśmy równo... bo wiecie... tyle mamy zawsze życiowych tematów do obgadania...
Na koniec frykas, czyli spotkanie ze stylistką Eweliną Rydzyńską. Na sam początek otrzymałam reprymendę, bo bardzo trudno było znaleźć foto całej mojej sylwetki. Ewelina miała za zadania dobrać nam stroje i powiem Wam, że w moim przypadku trafiła 100%! Nie tylko z rozmiarem, ale i stylem, poczuciem mojej osobistej estetyki, wiecie o co chodzi. Wielkie dzięki :)
Subi | Jedwabna | Ewelina | beautyIcon | Lona&Lena | Ola

W kwestii kobiecości, wsparcia i wzajemnej kobiecej empatii dodam tylko, że jest to niezwykle ważna rzecz w kwestii budowania pewności siebie, także kobiety - wspierajcie się! Wspierajmy się! Zamieńcie krytykę na komplement i do dzieła!
#breakfree

ps. bardzo się cieszę na nasze spotkanie Dziewczyny!

ETYKIETY:

Zobacz także:

14 komentarze

 1. Zazdroszczę takiego spotkania! Masa przydatnej wiedzy i świetne towarzystwo. Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę takiego spotkania! Masa przydatnej wiedzy i świetne towarzystwo. Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wyglądałyście :) Fajnie spotkać się z E. Rydzyńską :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie częściej powinnaś się uśmiechać;) Wyglądasz pięknie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne spotkanie. Pogaduch w dobrym towarzystwie nigdy dosyć. Stylizacje Eweliny podobają mi się połowicznie, ale założenie o wzajemnym wspieraniu bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie prezentujecie się pięknie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile ciekawych urządzeń. :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeju Subi ale jesteś podobna do mojej sąsiadki ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna marka i świetne spotkanie - podoba mi się ta biała bluzka - samej stylistki :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozazdrościć :) A Ty promieniejesz!

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog