Męska nuta: Jean Paul Gaultier Le Male Parfum Pride

Choć nie jest admirałem, budzi WIELKĄ admirację. Najseksowniejszy żeglarz świata właśnie awansował: jest teraz kapitanem!

Choć nie jest admirałem, budzi WIELKĄ admirację. Najseksowniejszy żeglarz świata właśnie awansował: jest teraz kapitanem!

Nominację trzeba uczcić, więc całe towarzystwo zebrało się na pokładzie. Wszyscy wiwatują – od prawej do lewej burty. Koło sterowe jest oblegane, a na pokładach tańczą jive’a. Nasz zmysłowy żeglarz, rozmarzony i zniewalający, przemierzył cały świat. Na pokład wnosi pikanterię i humor, a na ląd – pozorną niewinność! Jak każdy kultowy bohater wszędzie spotyka się z wyrazami uwielbienia… 

Widzieliście go w fabryce, a teraz powrócił na morze… Bryluje na górnych pokładach tak urzekający i szykowny, że pozdrawia go nawet słońce.

Ma rozpiętą koszulę, która łopocze na wietrze i odsłania jego nagi tors na pokusę bryzy. Oficjalnie oficer, lecz przed wszystkim mężczyzna o idealnie wykrojonych ustach. Przy nim nawet fale tracą rezon i czują się zagubione na morzu.

Oto on. Ahoj! Stoi tam, wpatrzony w horyzont. Kiedy robi głęboki wdech i rozkoszuje się morskim powietrzem, guziki jego bluzy same się rozpinają.
GWIAZDA PRZEWODNIA. KAPITAN.

Zawsze był mężczyzną hojnym. Jaka szkoda ukrywać tak wielką zaletę. Seksowny wicher (9 stopni w skali Beauforta!) przybiera na sile i jest w stu procentach gotowy do odkrywania świata. Trzeba przyznać, że kapitan nosi swą bluzę z niewątpliwym polotem. To samo można powiedzieć o jego akcesoriach – najlepszych w każdym calu. 

GWIAZDA PRZEWODNIA. ZAPACH

Zanosi się na sztorm, lecz niebiański. Wzmaga się ciepły wiatr, nasycony nutami kardamonu, ścigający chmury. Z południa napływa lawendowa bryza, a wraz z nią – naturalnie – niskie ciśnienie. Obłoki subtelnych płatków wanilii dodają pikanterii nutom głowy. Siódme niebo wypełnione orientalno-drzewnym aromatem. To wystarczy, aby wszyscy stracili dlań głowę. Zapach żądny przygód.

GWIAZDA PRZEWODNIA. OPAKOWANIE KAJUTA.

Azylem dla tych perfum jest, rzecz jasna, kajuta! Wszystkie łagodne krawędzie przywodzą na myśl zarysy statku majaczącego w oddali. Opakowanie jest lakierowane jak pokład i czarne niczym noc. Ozdobione tu i ówdzie złotymi akcentami – w najlepszym stylu. W niczym nie przypomina surowej żeglarskiej koi... Najwyższy czas wybrać opcję de luxe.
Twórcami olśniewającej kompozycji Le Male Le Parfum, świeżej niczym morska bryza, są Quentin Bisch i Nathalie Gracia-Cetto – gwiazdy perfumiarstwa, które wkraczają na pokład...

ETYKIETY:

Zobacz także:

2 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog