Calvin Klein Flame

Eternity Flame Calvin Klein to namiętna ekspresja, symbol oddania, ciepła i namiętnej miłości. 

Eternity Flame Calvin Klein to namiętna ekspresja, symbol oddania, ciepła i namiętnej miłości. 

Zapach Eternity afirmuje nieskończone piękno i moc naturalnych żywiołów. Stanowi kontynuację fundamentalnych wartości legendarnego filaru Eternity. Odzwierciedla ponadczasową podróż intymności i miłości, wzbogacając ją o niezbędne atrybuty gorącego uczucia, zmysłowość i namiętność. 

Zapachy ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN – męski i damski – emanują słoneczną energią, podkreślając uwodzicielską aurę orientalnej kompozycji. Żywica labdanum działa niczym zmysłowe ogniwo łączące filar męski i damski. Kreatorem zapachu jest Laurent Le Guernec.

Eternity Flame DLA NIEJ

Tę zaskakującą kompozycję energetyzujących owoców i delikatnych kwiatów skontrastowano z fasetkami orientalnymi. Ekspresja miłości i namiętności: każda nuta dodaje aspekt kobiecości i zmysłowości, aby stworzyć ciepły i uzależniający epilog. Bardzo dobrze się w nim czuję. Niezwykle energetyczny i trwały, trwa na skórze wiele godzin.

Nuta głowy: Mandarynka 
Nut serca: kwiaty groszku pachnącego
Nuta głębi: żywica labdanum

Eternity Flame DLA NIEGO 

Owocowe i aromatyczne nuty zyskały nową definicję za sprawą tonów ambrowych i skórzanych. Każdy luksusowy i uzależniający element zapachu jednoczy się w intensywnej paprociowo-orientalnej kompozycji, która na nowo interpretuje męskość. Efekt: zapach świeży, lecz zarazem ciepły i bogaty. 

Nuta głowy: ananas 
Nuta serca: rozmaryn 
Nuta głębi: żywica labdanum 

Flakon i opakowanie Eternity Flame Calvin Klein odzwierciedla intensywne kolory i dynamikę płomienia. Czerwone logo FLAME zdobiące opakowanie i flakon wzbudza uczucie pewności siebie, pasji i siły.

ETYKIETY:

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Muszę przy okazji powąchać ten zapach :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ananas rozmaryn razem ... to musi być ciekawe połączenie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze zapoznac sie z tym zapachem, totalnie lubie takie nietypowe polaczenia nut zapachowych :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo mnie zaskoczył ale i przypadł do gustu dzięki temu :)

   Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog