Halloween. Mia Me Mine.

Najnowszy zapach Halloween to zaproszenie do świata kontrastów, pełnego magii, gdzie nic nie będzie już takie jak dawniej. Zaciera granic...

Najnowszy zapach Halloween to zaproszenie do świata kontrastów, pełnego magii, gdzie nic nie będzie już takie jak dawniej. Zaciera granicę pomiędzy tym co rzeczywiste, a tworem naszej wyobraźni. Jest pragnieniem, najbardziej skrytym pragnieniem, którego szukasz. 

Jestem tym, czego szukasz w najbardziej skrywanym pragnieniu. Jestem tym, co towarzyszy tobie, kiedy chcesz poznać to, co nieznane. Jestem obok ciebie, kiedy strach towarzyszy ci w odkrywaniu nieznanego. Jestem tym, który cię wiedzie w przekonaniu, że nic nie jest w stanie cię zatrzymać. Jestem przy Tobie, kiedy odkrywasz najgłębsze rejony swojej duszy. Przyjemnością, której zawsze szukałaś.

Mía, Me, Mine... to jestem ja i ty. Trzy słowa, które łączą nas ze sobą. Niewypowiedziane, najgłębiej skrywane pragnienie, które dziś pozwolą nam się spotkać. 
Dziki kwiat to prawdziwe serce Mía Me Mine, kwiat prawdy naparstnica purpurowa. Prowokacyjny kwiat, który uwalnia moje największe pragnienia. Ktokolwiek go spróbuje będzie zachwycony.

Nuty owocowe, różowe i słodkie. Ten zapach przynosi egzotyczną świeżość I ciepło, Moje serce bije szybciej I tańczy w rytm mojego narkotycznego kwiatu. Znam tą hipnotyczną przyjemność pochodzącą z nektaru patchouli.

Nuty Podstawy: patchouli nektar, davana LMR, piżmo.
Nuty Serca: naparstnica purpurowa.
Nuty Głowy: liczi, różowy pieprz.

Orientalno kwiatowy zapach stworzony został przez Juliette Karaguezoglo. Ziołowa nuta lekko wyczuwalna w subtelny sposób zwieńcza dzieło. Jest przepiękny, czysta kompozycja zawiera także różę, którą lubię w tym wydaniu wyjątkowo. Znalazł się w moich ostatnich ulubieńcach i odkryciach. 

ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. nowy, dotychczasowe flakony były zupełnie inne :)

   Usuń
 2. Piżmo, liczi... musi pachnieć pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. piekny opis, bardzo mnie skusilas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie się prezentuje, jestem go ciekawa 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. "Perfumy mia,me,mine marki Halloween jest rewelacyjny,opakowanie wygląda mrocznie i in trygująco ale to właśnie ten zapach jest intrygujący,delikatny ale i mocny,myślę ze kazdemu coś w tej nucie zapachowej się spodoba,buteleczka poręczna,cena przystępona ,najważniejsze jest też to , że trwałośc jest długa i zapoach nie zmiennie jakby z upoływem czasu przybierał na sile.Bardzo ładne perfumy i dostępone w drogerii Hebe to coś dla mnie"

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog