Zoya Evvie

Nie wiem, czy wiecie, ale to właśnie marka Zoya, jako pierwsza na świecie, pozbyła się w preparatach i lakierach do paznokci szkodliwych ...

Nie wiem, czy wiecie, ale to właśnie marka Zoya, jako pierwsza na świecie, pozbyła się w preparatach i lakierach do paznokci szkodliwych substancji, jak formaldehyd, toluen, czy DBP. W ten sposób stali się pionierami w tworzeniu bezpiecznych dla zdrowia kobiet produktów kosmetycznych. Powstały one przede wszystkim z myślą o kobietach, które uczulone były na substancje drażniące w dotychczasowych formułach, a także dla bezpieczeństwa kobiet w ciąży.

Zoya i Michael to małżeństwo rosyjskich emigrantów, którzy w 1979 roku postawili wszystko na jedną kartę i z pomysłem na biznes wyruszyli do Stanów Zjednoczonych. Dziś marka Zoya to ponad 300 kolorów, bezpieczna formuła i trwałość, która dzięki składowi pozwala utrzymać się na naturalnej płytce od 7 - 10 dni. Produkty Zoya znajdziemy na całym świecie, przede wszystkim w salonach kosmetycznych. 

Każdy z lakierów ma nadane imię żeńskie. Evvie to szara, przydymiona kremowa zieleń, która została stworzona specjalnie na potrzeby pokazu projektanta mody Petera Som. Bardzo lubię go za to, że to kolor nieoczywisty. W zależności od padania światła zmienia delikatnie barwę. Wieczorem staje się prawie czarny. Kryje już po pierwszej warstwie. 
ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

 1. prześliczny odcień :) masz rację, że taki nieoczywisty, lubię takie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor piękny :) podoba mi się to, że faktycznie są bezpieczne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale ładna! lubię takie brudaski :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolor nie mój, ale pięknie wygląda :) Uwielbiam takie lakiery :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a wiesz, że i nie do końca mój, zieleni nie lubię na paznokciach, ale ten jest wyjątkowy, nie maluję nim bardzo często, ale lubię :)

   Usuń
 5. Piękny, nieoczywisty, a dzięki temu oryginalny na tle palet barw lakierów do paznokci ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten odcień to sztos! Śliczny jest, chyba zamówię jakiś kolorek ;)

  https://zuzaboba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog