Valentino Donna Acqua

Valentino Parfums zaprezentował w tym sezonie dwa nowe zapachy: męski Valentino Uomo Acqua i damski Valentino Donna Acqua. Razem reprezen...

Valentino Parfums zaprezentował w tym sezonie dwa nowe zapachy: męski Valentino Uomo Acqua i damski Valentino Donna Acqua. Razem reprezentują one legendarną, odważną hierarchię pragnień. Cechuje je surowa autentyczność i nonszalancki charakter. 

Historia Valentino Acqua osadzona została w scenerii urzekającego włoskiego pałacu. Przyblakła wspaniałość tego wystawnego miejsca kontrastuje z romantyczną atmosferą zdjęć McLellana. Zniszczone pastelowe mozaiki i misternie rzeźbione okiennice wyrażają arystokratyczną zmysłowość. Atmosfera obala i na nowo aranżuje kody przeszłości. Odzwierciedla nieustanne napięcie pomiędzy obietnicą przyszłości i tajemną wiedzą na temat dziedzictwa.
Valentino Donna Acqua i Valentino Uomo Acqua reprezentują odświeżone wersje klasycznych zapachów Valentino. Zdjęcia, inspirowane estetyką i wystrojem domu, który wybrał dyrektor kreatywny Pierpaolo Piccioli, przemawiają do odbiorcy w nowy autentyczny sposób. Energię wywrotowego romantyzmu odzwierciedla powierzchniowa warstwa, zakotwiczona w intensywnie erotycznej świadomości i zuchwałym luzie. Świat spoczywa w rękach kochanków. Zdjęcia ukazują ich przeznaczenie, które wyłania się we wnętrzach tego pałacu.
Współistnieją ze sobą niczym cień i światło, połączeni na wieki tą magiczną chwilą. On i ona. Ich zrelaksowana, kusząc intymność maskuje ciemniejszy, niewypowiedziany dramat. Parę tę łączy niewyjaśniona więź. Ich związek jest przelotny, lecz wieczny, oparty na napięciu i kontrastach – jak u najbardziej legendarnych par, zakorzenionych w naszej kulturowej świadomości.

Zuchwałe spięcie – próba sił między lekkością a intensywną przyjemnością. Valentino Donna Acqua to starcie czułego zielonego migdału z oszronioną gruszką. Kreatorką kompozycji jest Sonia Constant. Ciepły akord plumerii przenika nikła sugestia sandałowca i głogu. To zapach dla zdecydowanej, acz skrytej w sobie kobiety. Słodko kuszący podkreśla jej niedostępność i skrytość. 
Lekko kwiatowe i orientalne skrywają w sobie wiele ciekawych nut. Kompozycja zawiera zdecydowane nuty. Lekko zielony wewnątrz migdał o mlecznej i świeżej nucie idealnie pasuje do słodkiej i soczystej gruszki. Promienna nuta róży herbacianej z łagodnymi, śliwkowymi niuansami, przypomina kwiat plumerii - doskonała pod każdym względem. Głóg w bazie to zapowiedź szlachetności, symbolizuje delikatność i czystość.

Nutami głowy są gruszka i zielony migdał; nutami serca są jaśmin i plumeria; nutami bazy są drzewo sandałowe i głóg.
Valentino Donna Acqua zwraca uwagę swym legendarnym szklanym flakonem z wypukłym wzorem ćwieków, które nadają mu prowokacyjny wdzięk. Piękny i szlachetny z odrobiną pazura. Zapach bardzo mój. Myślę, że wersja męska z kwaśną nutą spodobała by mi się także. 

Dostępność: Douglas

ETYKIETY:

Zobacz także:

18 komentarze

 1. ww jaka piękna buteleczka. Chcę taki perfum na swojej półeczce. Piękne zdjęcia!
  Zapraszam na mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham zapachy Valentino, już widzę po buteleczce że chcę mieć te perfumy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też je kocham, idealne w każdym calu i dopracowane do ostatniej kropli ♡

   Usuń
 3. piękna buteleczka, ale jeszcze piękniejszy styl pisania! na pewno będę tu częściej zaglądać :)
  www.xmoltobello.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się flakon, ale znam tylko męską wersją bo tą akurat mojemu K dałam ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem zakochana w kobiecym zapachu <3 Nie dosc że pieknie pachną to jeszcze ta piękna buteleczka <3


  http://angelaendzel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepiękna edycja. Niezwykle kobieca i bardzo moja :)

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. w moim także :D nawet myślę dziś sobie, że ten flakon mógłby wygrać nad zapachem i kupiłabym go dla samej ozdoby toaletki :)

   Usuń
 7. Ta buteleczka kusi samym wyglądem, domyślam się, że zapach także jest piękny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Flakonik bardzo mi się podoba! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Flakonik bardzo mi się podoba! :D

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog