Valentino Donna Acqua

Valentino Parfums zaprezentował w tym sezonie dwa nowe zapachy: męski Valentino Uomo Acqua i damski Valentino Donna Acqua. Razem reprezen...

Valentino Parfums zaprezentował w tym sezonie dwa nowe zapachy: męski Valentino Uomo Acqua i damski Valentino Donna Acqua. Razem reprezentują one legendarną, odważną hierarchię pragnień. Cechuje je surowa autentyczność i nonszalancki charakter. 

Historia Valentino Acqua osadzona została w scenerii urzekającego włoskiego pałacu. Przyblakła wspaniałość tego wystawnego miejsca kontrastuje z romantyczną atmosferą zdjęć McLellana. Zniszczone pastelowe mozaiki i misternie rzeźbione okiennice wyrażają arystokratyczną zmysłowość. Atmosfera obala i na nowo aranżuje kody przeszłości. Odzwierciedla nieustanne napięcie pomiędzy obietnicą przyszłości i tajemną wiedzą na temat dziedzictwa.
Valentino Donna Acqua i Valentino Uomo Acqua reprezentują odświeżone wersje klasycznych zapachów Valentino. Zdjęcia, inspirowane estetyką i wystrojem domu, który wybrał dyrektor kreatywny Pierpaolo Piccioli, przemawiają do odbiorcy w nowy autentyczny sposób. Energię wywrotowego romantyzmu odzwierciedla powierzchniowa warstwa, zakotwiczona w intensywnie erotycznej świadomości i zuchwałym luzie. Świat spoczywa w rękach kochanków. Zdjęcia ukazują ich przeznaczenie, które wyłania się we wnętrzach tego pałacu.
Współistnieją ze sobą niczym cień i światło, połączeni na wieki tą magiczną chwilą. On i ona. Ich zrelaksowana, kusząc intymność maskuje ciemniejszy, niewypowiedziany dramat. Parę tę łączy niewyjaśniona więź. Ich związek jest przelotny, lecz wieczny, oparty na napięciu i kontrastach – jak u najbardziej legendarnych par, zakorzenionych w naszej kulturowej świadomości.

Zuchwałe spięcie – próba sił między lekkością a intensywną przyjemnością. Valentino Donna Acqua to starcie czułego zielonego migdału z oszronioną gruszką. Kreatorką kompozycji jest Sonia Constant. Ciepły akord plumerii przenika nikła sugestia sandałowca i głogu. To zapach dla zdecydowanej, acz skrytej w sobie kobiety. Słodko kuszący podkreśla jej niedostępność i skrytość. 
Lekko kwiatowe i orientalne skrywają w sobie wiele ciekawych nut. Kompozycja zawiera zdecydowane nuty. Lekko zielony wewnątrz migdał o mlecznej i świeżej nucie idealnie pasuje do słodkiej i soczystej gruszki. Promienna nuta róży herbacianej z łagodnymi, śliwkowymi niuansami, przypomina kwiat plumerii - doskonała pod każdym względem. Głóg w bazie to zapowiedź szlachetności, symbolizuje delikatność i czystość.

Nutami głowy są gruszka i zielony migdał; nutami serca są jaśmin i plumeria; nutami bazy są drzewo sandałowe i głóg.
Valentino Donna Acqua zwraca uwagę swym legendarnym szklanym flakonem z wypukłym wzorem ćwieków, które nadają mu prowokacyjny wdzięk. Piękny i szlachetny z odrobiną pazura. Zapach bardzo mój. Myślę, że wersja męska z kwaśną nutą spodobała by mi się także. 

Dostępność: Douglas

ETYKIETY:

Zobacz także:

18 komentarze

 1. ww jaka piękna buteleczka. Chcę taki perfum na swojej półeczce. Piękne zdjęcia!
  Zapraszam na mój blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. butelka jest przepiękna :) Dziękuję :)

   Usuń
 2. Kocham zapachy Valentino, już widzę po buteleczce że chcę mieć te perfumy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też je kocham, idealne w każdym calu i dopracowane do ostatniej kropli ♡

   Usuń
 3. piękna buteleczka, ale jeszcze piękniejszy styl pisania! na pewno będę tu częściej zaglądać :)
  www.xmoltobello.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się flakon, ale znam tylko męską wersją bo tą akurat mojemu K dałam ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem zakochana w kobiecym zapachu <3 Nie dosc że pieknie pachną to jeszcze ta piękna buteleczka <3


  http://angelaendzel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepiękna edycja. Niezwykle kobieca i bardzo moja :)

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. w moim także :D nawet myślę dziś sobie, że ten flakon mógłby wygrać nad zapachem i kupiłabym go dla samej ozdoby toaletki :)

   Usuń
 7. Ta buteleczka kusi samym wyglądem, domyślam się, że zapach także jest piękny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym przypadku flakon i zapach bardzo spójne :)

   Usuń
 8. Flakonik bardzo mi się podoba! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest przepiękny! i bardzo ciężki :))))

   Usuń
 9. Flakonik bardzo mi się podoba! :D

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog