Narciso Rouge

“ Nowe perfumy są bardziej zmysłowe. Jest to zapach który jest niezaprzeczalnie odważny i odurzający. ” Narciso Rodriguez

Nowe perfumy są bardziej zmysłowe. Jest to zapach który jest niezaprzeczalnie odważny i odurzający.” Narciso Rodriguez

Nowa woda perfumowana Narciso Rouge. Ucieleśnienie kobiecości: woda perfumowana NARCISO rouge jest niezwykle uwodzicielska. Nowy zapach uosabia eksplorację sztuki namiętności.

Nowy, ekscytujący rozdział w zapach linii NARCISO jest kontynuacją celebracji nieskończonej mocy kobiecości. Woda perfumowana NARCISO rouge redefiniuje tajemnicę; jest prawdziwie uwodzicielska.

Linia zapachowa NARCISO zawsze podkreślała kluczowy element, jakim był kolor. Kolory określające każdy z zapachów są wybrane z uwagą; promieniują z wnętrza flakonu. Żywa czerwień wody perfumowanej rouge uosabia gwałtowną moc uwodzenia podczas gdy brzoskwiniowy kolor wody perfumowanej poudrée wyraża ekstremalne uwodzenie. Oryginalna kompozycja, NARCISO eau de parfum, jest w kolorze ciepłej, kamiennej bieli, która nawiązuje do legendarnej historii zapachu i czerń, kolor NARCISO eau de toilette, uosabia tajemnicę.
Ognista zmysłowość. Nowy zapach uwodzi rzadko spotykaną intensywnością i wibrującym ciepłem. Dostępna w pojemnościach 30, 50 i 90 ml, woda perfumowana NARCISO rouge jest niezwykle ekscytująca. Alchemia uwodzenia rozpalona na nowo: Olfaktoryczna sygnatura piżmowe serce otulone niepowtarzalnym, kwiatowym bukietem bułgarskiej róży i irysa; żywe, ambrowo-drzewne nuty - tonka, wetiweria, czarny i biały cedr—ustępują pierwszeństwa czerwonemu akordowi. Kompozycja ponadczasowa i niedościgniona, NARCISO eau de parfum rouge urzeka.

Woda perfumowana NARCISO rouge zamknięta została w charakterystycznym, sześciennym flakonie w kolorze żywej czerwieni. Minimalistyczny, transparentny kształt kostki, o głębokim, czerwonym blasku z wewnątrz, uchwyca promienne, naturalne piękno; opakowanie zewnętrzne wtóruje prostotą. Nowy obraz Raquel Zimmerman celebruje dwoistą naturę kobiecości w zmysłowej pozie. Zimmerman uosabia delikatność i siłę, wdzięk i namiętność; jej spojrzenie jest niezmącone i urzekające. Visual jest tak kuszący, jak kusząca jest nowa woda perfumowana NARCISO rouge.

Woda perfumowana NARCISO rouge jest prowokująca i niezwykle kobieca.

ETYKIETY:

Zobacz także:

8 komentarze

 1. Zapachu nie znam, ale opakowanie śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. warto poznać markę - mają dużo cudnych zapachów ;)

   Usuń
 2. Cudny flakonik, zapach sądząc po nutach, pewnie też :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałam żadnego zapachu od Narciso, ale kusi mnie ta biała wersja ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trudno mi się wypowiedzieć, gdyż jestem mega fanką Narciso i każdy zapach mi się podoba :)

   Usuń
 4. Niesamowicie zachecajace, musze je powachac :D

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog