Warsztaty ARTDECO z Macedonio Bezerra

W połowie października miałam przyjemność być na warsztatach marki ARTDECO. Atrakcją, jeśli można w ten sposób powiedzieć, była obecno...


W połowie października miałam przyjemność być na warsztatach marki ARTDECO. Atrakcją, jeśli można w ten sposób powiedzieć, była obecność wspaniałego człowieka - makijażysty marki ARTDECO - Macedonio Bezerra.

Macedonio jest międzynarodowym makijażystą marki. Wcześniej przez wiele lat pracował w Londynie m.in. dla marki MAC. Niezwykle sympatyczny człowiek, od razu wzbudził moją sympatię swoją otwartością.
Podobała mi się forma warsztatów, ponieważ Macedonio mówiąc o nowościach marki pokazywał je nam jednocześnie wykonując makijaż na modelce. Poznałyśmy trendy w makijażu na nadchodzący sezon i karnawał. Nie bójmy się smokey eye! :)Nowości ARTDECO w pełnej krasie: 


Marta w akcji :)


Jestem fanką spotkań dedykowanych marce. To spotkanie było tak zaplanowane, abyśmy same miały czas na makijaż kosmetykami ARTDECO. Oczywiście wszystko z pomocą Macedonio. A do dyspozycji miałyśmy całą okazałą szafę pełną wspaniałości :)

Wśród nowości marki mam już swoich faworytów. Róż (jakżeby inaczej) i kredka to moi ulubieńcy. Lakiery w kolorach moich, więc już się nimi cieszę od jakiegoś czasu.


Czy któraś z nowości zainteresowała Was najbardziej? 

ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

 1. Musiało być super;) bardzo mi się te nowe trendy podobają!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale zazdroszczę ;) nowości wyglądają kusząco ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oooo ja tego zdjęcia w pierwszym rzedzie nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. super warsztaty :)
  mi wpadł w oko róż ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze... zazdroszczę... u mnie Bida z kolorówką :P może dlatego, za każdym razem jak widzę całą paletę kosmetyków kolorowych to się ślinię :D ahahahahhaah.... Poważnie :D

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog