L'Occitane Verveine: zapach lata zamknięty w butelce. Idealne perfumy na lato + WYNIKI

W wodzie toaletowej Werbena delikatne, świeże nuty łączą się z cytrynowymi akcentami, które podkreślą jej orzeźwiający zapach. Tryskaj...


W wodzie toaletowej Werbena delikatne, świeże nuty łączą się z cytrynowymi akcentami, które podkreślą jej orzeźwiający zapach. Tryskająca świeżością woda przywołuje wspomnienia wakacji w Prowansji. Jej cytrynowe nuty, niczym kwaśny cukierek, stanowią mocne otwarcie, by następnie zagrały miękkie, zielone nuty suszonych na słońcu liści werbeny. Na końcu subtelnie urzekający zapach róży zaczyna swój flirt z aromatycznymi nutami werbeny. Pobudzający zmysły zapach zabierze cię w podróż do serca Prowansji.

Wyciąg z organicznej werbeny z Prowansji podkreśla charakter kompozycji zapachowej. Płodna z natury werbena uwielbia prowansalską ziemię, a na potrzeby L'OCCITANE uprawiana jest w gospodarstwie hołdującym zasadom organicznego rolnictwa. Zbiory werbeny odbywają się dwukrotnie: w lipcu i w październiku. Tym samym, dwa razy do roku, produkowany z niej wyciąg ujawnia swoją niezrównaną, pełną energii świeżość i podsyca pasję „Kreatora zapachów z Prowansji”.
Zapach Verveine przypomina mi do złudzenia Un Jardin Sur Le Nil od Hermes. Verveine wydaje się być agresywniejszy i mocniejszy. Zmienia się dość szybko i łagodnieje z każdą minutą by po kilku osiąść na długie godziny na mojej skórze. Przyjemnie chłodzi i odprężą, w mojej toaletce to hit upalnych dni. Odświeżający, zielony i cytrusowy kojarzy mi się niezmiennie z mojito sączonym na piaszczystej plaży. 

Nowość marki kupicie w sklepach firmowych L'Occitane w całej Polsce oraz w sklepie online.

Zapraszam Was na konkurs, w którym do wygrania będą 3 zestawy podróżne z kolekcji Werbena: żel 75 ml + mydełko.
Co należy zrobić?
- być publicznym obserwatorem SubiektywnaBlog
- wypełnić formularz

Konkurs trwa do 3 sierpnia br. do godz. 23:59. Wyniki pojawią się w ciągu max. 7 dni. Wysyłka po stronie fundatora, czyli L'Occitane.
Powodzenia :)

WYNIKI!
Kochane, 
zestawy L'Occitane trafiają do:
1. Kinga Gorzela
2. Karolina Kulesza 
3. Agnes

Gratulacje! Na Wasze adresy czekam do poniedziałku 15 sierpnia: subiektywna.blog@gmail.com

ETYKIETY:

Zobacz także:

12 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog