Mon Guerlain Bloom of Rose

Kobiecość kształtuje się przez całe życie kobiety. Podlega nieustannej ewolucji. Nowy zapach ma nas inspirować do czerpania przyjemności ...

Kobiecość kształtuje się przez całe życie kobiety. Podlega nieustannej ewolucji. Nowy zapach ma nas inspirować do czerpania przyjemności z życia. 

Mon Guerlain afirmuje nowoczesną kobiecość od chwili pojawienia się na rynku w 2017 roku. Kobiecość kobiety wolnej cechuje siła, śmiałość i odwaga. Taka kobiecość jest pewna siebie, promienna, szczęśliwa i poważna, jedyna w swoim rodzaju i dumnie wielowymiarowa.

Stworzony przez Thierry'ego Wassera - GłównegoKreatora Zapachów Guerlain, we współpracy z kreatorką Delphine Jelk, Mon Guerlain to olfaktoryczna partytura, w której zapachowe nuty odzwierciedlają akordy kobiecości.

Zapach ten jest oznaką tożsamości, która utrzymuje kobietę mocno zakorzenioną w teraźniejszości, pozwalając jej jednocześnie z pewnością spoglądać w przyszłość.
Kobiecość kształtuje się przez całe życie kobiety. Podlega nieustannej ewolucji. Nowym zapachem Eau de Toilette Bloom of Rose, Mon Guerlain kontynuuje odkrywanie wielu różnorodnych aspektów kobiecości i zachęca kobiety do czerpania pełni wrażeń z chwili obecnej. Kompozycja afirmuje przyjemność bycia sobą.

NIESPOTYKANY AKORD

Pierwotna struktura Mon Guerlain pozostała niezmieniona: wciąż zawiera kwartet lawendy Carla, jaśminu wielkolistnego, wanilii tahitańskiej i australijskiego drewna sandałowego. Do nowej kompozycji dołącza oryginalny duet surowców hołubionych przez kreatorów marki Guerlain: neroli i róża bułgarska. 

Róża bułgarska, tak droga sercu Thierry'ego Wassera, wnosi do kompozycji barwę i kształt spełnionej kobiecości. „Róża Bułgarska jest szczęśliwa, świeża i owocowa. Cechuje ją zarówno niewinność, jak i dojrzałość. To róża, którą kocham i z którą od początku pracowałem dla marki Guerlain. 

W rzeczywistości róża stanowi część Guerlinady - rozpoznawalnego akordu olfaktorycznego, cechującego wyłącznie zapachy Domu. Dlatego właśnie róża znalazła swoje prawowite miejsce w nowej kreacji Mon Guerlain: Bloom of Rose”. W przypadku neroli: „Składnik ten dodaje kompozycji poezji i blasku. Świeży i kwiatowy zapach neroli przypomina czystość świeżo zerwanego kwiatu pomarańczy. Pięknie łączy się z jaśminem wielolistnym w Mon Guerlain i akcentuje jego fasetki drzewa pomarańczowego” – podkreśla Delphine Jelk. 

W efekcie powstał zapach olśniewający i radosny, prawdziwy bukiet białych kwiatów, wzmocniony lawendą i zdominowany przez jej wysokość różę.
Zainspirowany legendarnym flakonem Quadrilobe, zaprojektowanym przez Gabriela Guerlain’a i wyprodukowany przez firmę Baccarat w 1908 roku, flakon Mon Guerlain łączy kontrasty w harmonijną kompozycję, która wtóruje wielu aspektom kobiecości.

Cechy flakonu to napięte linie i krągłość korka, gęstość i lekkość oraz przejrzystość szkła, przez które przenika światło i prześwituje różowy płyn zapachu.

ETYKIETY:

Zobacz także:

11 komentarze

 1. Flakony przepięknie wyglądają, uwielbiam minimalistykę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda... prezentują się pięknie, zwłaszcza razem ;)))

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. polecam Mon Guerlain, każdy z nich to całkiem inna przygoda ;)

   Usuń
 3. Przepięknie się prezentują. Ale ja mam jeszcze inne pytanie. Skąd ten króliczek? Boski jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie wachalam, ale przy okazji nie omieszkam pominac, ostatnio mam plan na zuzywanie zapachow z mojej kolekcji ale kto wie jak mi wpadnie w gusta to sie nie opre :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też! muszę zużyć jeden, aby otworzyć drugi i już 3 się skończyły w grudniu ;) na szczęście, bo sporo nowości mam :D

   Usuń
 5. Tym razem nie moja bajka zapachowa ;)

  OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog