Boucheron Quatre Rouge

Kolekcja pierścieni Quatre, Boucheron stale jest odnawiana i aktualizowana, tak, by mogła towarzyszyć kobiecie w każdym momencie życia.

Kolekcja pierścieni Quatre, Boucheron stale jest odnawiana i aktualizowana, tak, by mogła towarzyszyć kobiecie w każdym momencie życia.

Występuje w wersji pojedynczej lub w kumulacji. Początkowo czekoladowa, Później dziewiczo biała czasem czarna... w 2019 przybrała odcień... czerwieni. Design inspirowany niespodziewanymi i śmiałymi połączeniami graficznymi. Kody obowiązujące w biżuterii, są w Boucheron równie śmiałe, jak w zapachach marki.

historia

Boucheron towarzyszył kobiecie Quatre w różnych etapach jej życia: w związku, w nocnych szaleństwach, a także porannych przebudzeniach w Paryżu... Kobieta Quatre Rouge rozpoczyna wyjątkowy rozdział w swoim życiu, jako kobieta w wielu wcieleniach:

To kobieta pełna pasji i fascynująca...Artystka, Studentka, Arystokratka,Kobieta pewna siebie, Kobieta o dziewczęcym wdzięku, Niezależnie od profilu, ma pasję do tego, co robi, robi to z pełnym zaangażowaniem i nigdy nie porzuca swoich ideałów.

koncepcja

Słynne pierścienie Quatre... w czerwieni! Kolor zmysłowości i pasji w bestsellerowej linii biżuterii Boucheron. Wraz z nim, pojawia się nowoczesna i śmiała olfaktywna interpretacja kreatywności Maison Boucheron, także, w kolorze pełnej pasji czerwieni.

QUATRE EN ROUGE, ZAPACH ŚMIAŁOŚCI

Za otulającymi i kojącymi nutami zapachu kryje się jego niezwykła moc przyciągania uwagi i... uwodzenia.

design

Sygnaturowy flakon linii lakierowany w odcieniu transparentnej, pełnej pasji czerwieni. Nazwa QUATRE, pisana złotymi literami – wyróżnia się na czerwonym tle. Korek typu twist, wyposażony w system on/off - to jeden z emblematycznych kodów linii, podobnie jak biały motyw „clous de paris”.czerwone opakowanie nosi wszystkie 4 motywy słynnych pierścieni quatre.

kompozycja

Nuty głowy: esencja bergamotki*, esencja mandarynki*, frezja, gruszka

Nuty serca: absolut róży*, czarna porzeczka, czerwone jabłko, irys*

Nuty głębi: esencja paczuli*, malina, piżma, marshmallow

Woda perfumowana łącząca wybuchowe owocowe otwarcie z aurą, która ma przywoływać na myśl czerwień, kolor elegancji i zmysłowości. Nuty głowy są delikatne i musujące, mix komfortującej bergamoty z świeżością mandarynki.

W nutach serca, śmiałą kobiecość wyraża kwiatowy zapach, w którym czarne porzeczki i czerwone jabłka zanurzono w kwaskowym, apetycznym akordzie.

Ciepła, aksamitna głębia łączy soczyste, owocowe nuty malin z tajemniczym, owocowym charakterem esencji Paczuli.

Jeśli poszukujecie głębokiej kompozycji o dużej trwałości to znajdziecie ją w zapachu Boucheron. Ten zapach trwa na skórze cały dzień i pięknie się na niej rozwija. Lubię ciepłe nuty owoców w tym zapachu, które wybrzmiewają kwaskowatą nutą by po chwili otulić skórę słodyczą pianek i róży. 

Kreatorką zapachu jest: Mylene Alran / Robertet

ETYKIETY:

Zobacz także:

8 komentarze

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog