CHLOE NOMADE Absolu de Parfum

Słońce odbijające się na piasku. Na całym ciele czuję ciepły wiatr wolności. Kobieta-wędrowiec znów ucieka od rzeczywistości, niezależn...

Słońce odbijające się na piasku. Na całym ciele czuję ciepły wiatr wolności. Kobieta-wędrowiec znów ucieka od rzeczywistości, niezależna i elegancka jak jej jedyny bagaż. Jest znowu wolna.

Gdy się pojawia zanikają granice, umysł otwiera się na świat, a każde doświadczenie i spotkanie niesie obietnicę bezkresnych horyzontów. eskapada w głąb pustyni: kolory tego krajobrazu zawsze inspirowały i pobudzały kreatywność założycielki domu – Gaby Aghion, dziś znalazły odzwierciedlenie w najnowszej propozycji Chloe Nomade Absolu de Parfum.


Nowa podróż


Delikatne, aromatyczne ciepło fikcyjnej destynacji. Nomade Absolu de Parfum – zapach skomponowany przez Quentina Bisha z Givaudan – kompletnie zniewala. Jego drzewno-szyprowa kompozycja to bardziej intensywna i upajająca wersja oryginalnego zapachu. 

Mech dębowy, odważne nawiązanie do świata męskich zapachów, pozostaje składnikiem dynamicznego serca nomade, lecz ukazuje tu zaskakujące wyrafinowanie. Bogaty aromat słodkiej mirabelki nadaje zapachowi soczysty wymiar. zmysłowość zapachu podkreślają owocowe, aromatyczne niuanse aksamitnego olejku davana. Wiatr swobody, ogrzany kremowym, drzewnym bogactwem łagodnego sandałowca. 

Jest to niezaprzeczalnie zapach unikatowy, promienny i ponętny.

Przedmiot pożądania

Flakon Absolu de Parfum upiększyły ciepłe kolory, wyrafinowane materiały i luksusowe detale. elegancki kontrast między graficznymi liniami kołnierza, złotymi ćwiekami a skórą w orzechowym odcieniu – wszystko to jest echem wzornictwa akcesoriów Domu. 


Świątynia światła

Francuzka urodzona w Atenach, mieszkająca w Londynie … aktorka Ariane Labed powraca, aby wcielić się bohaterkę-wędrowca tej nowej podróży. W reklamie symbolizuje postać poszukiwaczki przygód o wielu różnych twarzach. Z włosami delikatnie rozwianymi na wietrze i twarzą skąpaną w ciepłych promieniach słońca wyraża otwartą postawę wobec świata.

ETYKIETY:

Zobacz także:

4 komentarze

 1. Opis tych perfum zachęca mnie do zapoznania się z testerem w perfumerii:) Kocham tego typu kompozycje;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ten zapach i to ze na kazdym pachnie inaczej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się, u mnie zmienia się w zależności od pogody ;)

   Usuń

Wybrane dla Ciebie

Instagram @subiektywnablog